The Young Bucks i Kenny Omega wkrótce w WWE?, WWE pożegna się z kolejnymi gwiazdami?, Była Divas Champion na RAW

» Bryan Alvarez w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Live wyjawił, że oficjele WWE chcą wyłożyć wielkie pieniądze, aby ściągnąć do siebie Kenny’ego Omegę oraz The Young Bucks z New Japan Pro Wrestling:

”Wiele zależy od tego, czy Kenny Omega będzie się chciał zaangażować w nowy projekt. Ważną rzeczą jest jego przywiązanie do Toky Dome, ale jestem pewien, że kiedy otrzyma odpowiednie wynagrodzenie, to zdecyduje się na przenosiny do USA. Byłbym bardo zaskoczony, gdyby The Young Bucks w najbliższym czasie nie zjawili się w WWE Performance Center. W New Japan Pro Wrestling także oferowane są wielkie pieniądze”.

» Portal internetowy Fightful opublikował listę nazwisk, którym wkrótce wygasną kontrakty wiążące ich z federacją World Wrestling Entertainment.

Brock Lesnar – sierpień 2018
Mauro Ranallo – czerwiec 2018
Kevin Owens – kwiecień 2023, w tym roku podpisał 5-letnią umowę
Paige – 2019 rok
Big Show – wiosna 2021
Mandy Rose – koniec roku 2020
The Miz – 2022
Stephanie McMahon – 7 październik 2019
Mojo Rawley – 2020.

» Alicia Fox pojawi się na backstage’u Monday Night RAW w Little Rock. Jest to jej druga obecność na czerwonej tygodniówce po kontuzji, jakiej nabawiła się podczas weekendu z WrestleManią. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy pojawi się w telewizji oraz na niedzielnej gali PPV Money in the Bank.