Laurel Van Ness o swoim ślubie, Tapingi Impact Wrestling, The Elit vs British Strong Style w kwietniu, Wyniki Style Battle

» Laurel Van Ness udzieliła wywiadu dla strony Wrestlezone.com, w którym wypowiedziała się na temat swojego ślubu z Braxtonem Sutterem:

”Maria Kanellis/Bennett będzie moją druhną. Mamy nieograniczony budżet, kwiaty już dotarły podobnie jak szampan, który był testowany przez nas następnego dnia. Maria będzie moją Maid-Of-Honor! Mamy kilka ciekawych niespodzianek przygotowanych na tak wyjątkową uroczystość. Nie możecie tego przegapić”.

» Federacja Total Nonstop Action za pośrednictwem Twittera poinformowała, że w ciągu czterech dni odbędzie się pięć tapingów Impact Wrestling. Nagrania będą miały miejsce od 2 do 5 marca w Impact Zone w Orlando:

» Federacja Fight Club Pro za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że 14 kwietnia podczas turnieju Dream Tag Team Invitational The Elit w składzie(Kenny Omega oraz The Young Bucks) zmierzą się z British Strong Style w składzie(Pete Dunne, Trent Seven oraz Tyler Bate). Swoją obecność podczas tego wydarzenia zapowiedziały również takie gwiazdy jak:
Pentagon OM, Fenix, Marty Scurll, Zack Sabre Jr., Shane Strickland, Sami Callihan, Mark Andrews, Travis Banks oraz Chris Brookes.

» Poniżej przedstawiamy wyniki z Style Battle #1 odcinek 2:

1 runda:

Sami Callihan def. Dan Barry

Tracer X def. Fred Yehi

Anthony Henry def. Caleb Konley

Drew Galloway def. AR Fox

2 runda:

Tracer X def. Sami Callihan

Anthony Henry def. Drew Galloway

THE FRAY: Zwycięzca Austin Theory

Finał Style Battle:
TRACER X vs. ANTHONY HENRY

Zwycięzca: Tracer X