The Undertaker obecny w Nowym Orleanie, Samoa Joe odnośnie urazów i Daniela Bryana, Debiut byłych gwiazd ROH w NXT

» Portal PWInsider.com twierdzi, że The Undertaker przebywa w Nowym Orleanie. Mimo wszystko jego walka z Johnem Ceną na WrestleManii 34 wciąż jest niezapowiedziana. Tak więc możemy być niemal pewni występu Takera na dzisiejszym PPV. Co to oznacza? Bardzo mądre posunięcie ze strony WWE, ponieważ zrobili coś czego jeszcze nie było.

» WWE RAW Superstar Samoa Joe udzielił wywiadu dla Between The Ropes, w którym wypowiedział się na poniższe pytania.

Kontuzja stopy:

”Uraz to pęknięcie podeszwowe, coś typowego dla sportowców. To jedna z tych rzeczy, które się wydarzyły. Na szczęście zostałem oczyszczony i gotowy do pracy”.

Ile czasu upłynęło od oczyszczenia Ciebie:

”Przyznam, że jesteśmy na etapie kilku tygodni. Teraz to tylko kwestia czasu i pogodzenie się z innymi problemami, aż powrócę do telewizji. Będę czekał na odpowiedni moment”.

Powrót Daniela Bryana do ringu WWE:

”To będzie wielki moment dla WWE Universe oraz jego samego. Ciężko walczył o powrót i starannie wykonywał zalecenia swoich lekarzy. Nie mogę się doczekać WrestleManii, gdzie zobaczę jego powrót po trzech latach”.

» Po zakończeniu wczorajszego eventu NXT TakeOver w Nowym Orleanie odbył się taping środowego odcinka WWE NXT TV.

Kairi Sane pokonała Lacey Evans

Heavy Machinery vs Riddick Moss i Tino Sabbatelli
Pojedynek zakończył się w momencie, kiedy do ringu przybyli Hanson oraz Rowe. Na Telebimie potwierdzona została nowa nazwa drużyny ”War Raiders”. Poprzednio mogliśmy ich śledzić na scenie niezależnej jako War Machine.