Szczegóły harmonogramu Brocka Lesnara w WWE, Kenny Omega o długości kontraktu z AEW, Pat McAfee oficjalnie w WWE

» WWE Universal Champion Brock Lesnar nie pojawi się na gali WWE PPV Elimination Chamber, ani dzień po niej, czyli na Monday Night RAW. Zagraniczne źródła informują, że wrestler nie pojawi się także 10 marca na WWE FastLane, więc jego najbliższy występ w ringu będzie miał miejsce na WrestleManii. Pierwotnie Brock miał być uczestnikiem Elimination Chamber, ale z jakiegoś powodu został wycofany z telewizji. W zeszłym miesiącu podczas Royal Rumble, Brock Lesnar pokonał Finna Balora w walce o WWE Universal Title i był, to jego ostatni występ na ringu. Warto zaznaczyć, że 7 kwietnia na WrestleManii 35 rywalem “Bestii” będzie Seth Rollins.

» W najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio, Kenny Omega wyjawił, że podpisał 4-letnią umowę z federacją All Elite Wrestling. Omega jest pełnoetatowym wykonawcą oraz producentem razem z Codym Rhodesem i The Young Bucks:

“Pamiętam, że gdy podpisywałem swój pierwszy kontrakt z New Japan Pro Wrestling, to byłem bardzo zdenerwowany. Wiedziałem, że kontrakt na dwa lata jest czymś dużym i przez ten czas nie mogę niczego zmienić. Z AEW podpisałem 4-letnią umowę i tym razem nie czułem zdenerwowania, ponieważ wiem, iż jest to dla mnie wielka szansa, największy kontrakt jaki podpisałem. Mam niesamowicie wielką swobodę, mogę robić swoje rzeczy związane z eSportami, będę mógł udzielać się dla stacji telewizyjnych typu ESPN. To jest wspaniałe, nie ma żadnej biurokracji”.

» Były zawodnik NFL Pat McAfee podpisał wieloletnią umowę z federacją World Wrestling Entertainment:

“Pat McAfee podpisał kontrakt z WWE. W ciągu najbliższych kilku lat zobaczymy więcej eventów z udziałem Pata McAfee. W trakcie The Pat McAfee Show gospodarz wyjawił informację o podpisaniu kontraktu z WWE, która potwierdził jego gość, czyli Michael Cole. Tak więc o 1 lutego Pat stał się pracownikiem WWE”.

McAfee przez osiem lat występował w NFL jako zawodnik Indianapolis Colts. W 2016 roku przeszedł na emeryturę i od tego czasu pojawiał się w stacji telewizyjnej FOX jako jeden z reporterów.