Świat wrestlingu reaguje na odejście Vince’a McMahon’a

Na przestrzeni lat w świecie wrestlingu doszło do wielu historycznych momentów, które na zawsze zapadły w pamięci fanów. Do jednego z nich niewątpliwie doszło również w tym tygodniu za sprawą Vince’a McMahon’a. Ta wielka choć kontrowersyjna postać postanowiła bowiem usunąć się w cień i przejść na emeryturę. Oznacza to koniec wieloletniej historii McMahona w WWE. Na zawsze zostanie on jednak zapamiętany jako osoba, która w ogromny sposób przyczyniła się do rozwoju WWE oraz całego wrestlingu.

Odejście tak wielkiej postaci nie mogło przejść bez echa. Na ten temat cały czas wypowiadają się różne osobistości związane ze światem wrestlingu. Część z nich wyraża swoje zadowolenie z całej sytuacji jednak zdecydowana większość docenia dorobek McMahona i w swoich wypowiedziach po prostu dziękuje mu za jego dokonania oraz pomoc, którą od niego otrzymali w trakcie swojej kariery.

Vince McMahon mocno przybliżył się do odejścia z WWE już w czerwcu, gdy na jaw wyszły kontrowersje związane z zawieraniem umów o zachowanie poufności z pracownicami, które były wykorzystywane seksualnie przez prezesa WWE. W zamian za milczenie miały one otrzymać płatności, które razem wyniosły ponad 12 milionów dolarów. Dochodzenie w sprawie ciągle trwa. Być może w niedalekiej przyszłości zostaną ujawnione kolejne informacje związane z nadużyciami, do których doszło ze strony Vince’a McMahon’a.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl