Steve Austin odnośnie szybkiej wygranej The Undertakera, Billie Kay o wydarzeniach ze SmackDown Live, Gwiazdy NJPW na tournee ROH

» WWE Hall Of Famer Steve Austin wypowiedział się na temat szybkiego zwycięstwa The Undertakera z Johnem Ceną podczas WrestleManii 34:

”To było trochę szokujące dla mnie, że John Cena tak długo próbował się skontaktować z The Undertakerem. Ich pojedynek był niezapowiedziany. Mimo to publiczność od samego początku wiedziała, że oprócz niesamowitych starci odbędzie się Singles Match, w którym John Cena zniszczy DeadMana. The Undertaker to wrestler z najlepszą historią w świecie profesjonalnego wrestlingu, a John Cena to facet, który potrafi być przez 15-minut obijany, a on wstaje bing, bang, boom i wygrywa swoje starcie. Nie spodziewałem się, że Taker wykona dwie swoje akcje kończące i w ciągu dwóch minut wygra”.

» Niespodziewanie podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live, Carmella zrealizowała walizkę Money in the Bank, a następnie pokonała Charlotte Flair. Dzięki wygranej poznaliśmy nową SmackDown Women’s Champion. Billie Kay z The Iconic Duo za pośrednictwem twittera wypowiedziała się na temat przybycia z NXT do niebieskiego brandu:

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że NJPW Superstars Los Ingobernables de Japon pojawią się na tournee o nazwie ‘War of the Worlds’. Eventy odbędą się odpowiednio:
9 maja (Lowell, Massachusetts), 11 maja (Toronto, Ontario), 12 maja (Royal Oak, Michigan), 13 maja (Chicago, Illinois). Pojedynki nie zostały jeszcze ujawnione.