SPOILERY: Zaktualizowana karta walk AEW Full Gear, Co wydarzy się podczas przyszłotygodniowego AEW Dark: Elevation?, Jim Duggan o swoim stanie zdrowia

» Podczas ostatniego epizodu AEW: Dynamite poznaliśmy kolejne rozstrzygnięcia dotyczące Full Gear. Gala odbędzie się w Target Center w Minneapolis i będzie zawierała następujące pojedynki:

* AEW World Title:
Kenny Omega (c) vs. Hangman Page

* AEW Women’s World Title:
Britt Baker (c) vs. Tay Conti

* AEW World Tag Team Championship:
Lucha Bros. vs. FTR

* AEW World Title Eliminator Tournament Finals:
Bryan Danielson vs. Miro

* Minneapolis Street Fight:
The Inner Circle vs. Men of the Year, Dan Lambert, Junior dos Santos, & Andrei Arlovski

* MJF vs. Darby Allin

* CM Punk vs. Eddie Kingston

* Falls Count Anywhere Match:
Christian Cage & Jurassic Express vs. Adam Cole & The Young Bucks

PAC i Cody Rhodes vs. Malakai Black i Andrade El Idolo

* The Buy In Match:
Nyla Rose i Jamie Hayter vs. Thunder Rosa i Hikaru Shida

» Przed środowymi tapingami AEW Dynamite TV, następujące pojedynki zostały nagrane na poniedziałkowy odcinek AEW Dark: Elevation:

* Gunn Club pokonali Nasty Russa, T Money’a i Seana Cooke’a.

* Nyla Rose, The Bunny i Emi Sakura pokonały Riho, Skye Blue i Ryo Mizunami.

* The Blade, Isiah Kassidy i Matt Hardy pokonali Evil Uno, Stu Graysona i Alana “5” Angelsa.

* Andrade El Idolo pokonał Lorde Crewa.

* Ruby Soho pokonała Charlie Krewl.

* John Silver pokonał QT Marshalla.

» WWE Hall of Famer “Hacksaw” Jim Duggan na Twitterze przedstawił aktualizację na temat swojej ostatniej operacji na raka prostaty. W październiku Duggan przeszedł udaną operację po zdiagnozowaniu u niego nowotworu. W filmie, który został opublikowany na jego oficjalnej stronie na Twitterze, Duggan podziękował wszystkim fanom za ich wsparcie.

Cześć wszystkim. Chciałbym dać szybką aktualizację po moich operacjach. Oczywiście, jestem w domu, dobrze sobie radzę. Czuję się o wiele, wiele lepiej. Chcę też podziękować wszystkim za myśli, modlitwy, dobre życzenia. Wiecie, ludzie, to dziwne, że tak wielu ludzi na całym świecie troszczy się o mnie. I mówię wam, to wiele znaczy. Z głębi serca chcę podziękować tak wielu ludziom za to, że mnie odwiedzili. Chciałbym również powiedzieć, że jest mi przykro i mam nadzieję, że rozumiecie, że będę musiał odwołać resztę występów w tym roku. Ale mamy nadzieję, że w przyszłym roku, jeśli Bóg pozwoli, będziemy podróżować po świecie. Tak więc, mam nadzieję, że zobaczymy się na trasie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie dobre życzenia i modlitwy. Niech Bóg was błogosławi i miejmy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.