SPOILERY! Sasha Banks i Bianca Belair po WrestleManii 37, WWE informuje o wyprzedaniu stadionu, Becky Lynch drażni się z fanami

» Sasha Banks oraz Bianca Belair wzięły udział w historycznym main evencie zamykającym pierwszy dzień WrestleManii 37. Pokaz zakończył się w momencie, kiedy nowa mistrzyni wzniosła mistrzostwo kobiet SmackDown w geście triumfu, co jak widać na zamieszczonym materiale wideo spodobało się byłej mistrzyni.

Po porażce doznanej w starciu z pretendentką, Sasha wypadła z ringu, jednak nie opuścił ją duch walki oraz uśmiech na twarzy. Ta sytuacja pokazuje, jak wyjątkowym momentem było zwycięstwo Belair.

Bianca Belair oraz Sasha Banks są pierwszymi kobietami, które zakończyły zmagania podczas WrestleManii. To wyjątkowy moment dla obu wrestlerek, mimo doznanej porażki ze strony Banks.

» Przed rozpoczęciem wczorajszej WrestleManii federacja World Wrestling Entertainment dysponowała kilkoma biletami, które można było nabyć za pośrednictwem TicketMaster. Te bilety były niedrogie w porównaniu do poprzednich lat. Według WWE wszystkie bilety zostały sprzedane mimo panującej pogody, która nie rozpieszczała fanów zgromadzonych na stadionie Raymonda Jamesa.

Pierwsza noc zgromadziła ponad 25 tysięcy fanów na stadionie Raymonda Jamesa i oczekuje się, że w niedzielę będzie jeszcze więcej.

Tłum wyprzedany. Uczestniczyło 25 tysięcy 675 fanów w niezapomnianym Night One. #WrestleMania na @RJStadium.

» Podczas pierwszego dnia z WrestleManią 37 była RAW Women’s Champion Becky Lynch nie zawitała na stadion Raymonda Jamesa.

The Man zamieściła złośliwy wpis zawierający kilka przypadkowych słów, z których można było złożyć słowa “Night One”. To samo zrobiła po zakończeniu wczorajszego pokazu drażniąc się z fanami odnośnie powrotu drugiego dnia.

Jeden z prezesów WWE, Nick Khan potwierdził, że zarówno Becky Lynch, jak i Ronda Rousey wkrótce powrócą do federacji, ale nie wiadomo kiedy dokładnie nastąpi ten długo wyczekiwany moment.