Triple H chwali rozwój Bianci Belair, Gwiazdy WWE NXT stworzyły zespół muzyczny, WWE przedstawia scenę WM 37

» Bianca Belair wystąpi w walce wieczoru pierwszego dnia WrestleManii 37. Przed zbliżającym się wydarzeniem wrestlingowym pretendentka udzieliła krótkiego wywiadu dla Tampa Bay Times, w którym skomentowała zbliżającą się szansę:

Moja droga do WWE była wyjątkowa. Myślałam, że jest to sen, dopóki nie stał się rzeczywistością. Nie szukałam wrestlingu to on mnie znalazł.

Belair w przeszłości uprawiała CrossFit, jednak z powodu problemów zdrowotnych przedwcześnie zakończyła przygodę z treningiem siłowym. Były wrestler Mark Henry za pośrednictwem Instagrama znalazł obecną pretendentkę do WWE Women’s Championship oferując jej pracę w World Wrestling Entertainment.

WWE COO Triple H omówił początki Belair w firmie zaznaczając, że jej zdolności atletyczny oraz charyzma zaimponowały wszystkim.

Kiedy weszła i przedstawiła się nam chyba nie do końca wiedziała, z kim przyszło jej pracować. Pojawiła się i zaprezentowała swój ogień. Wiedzieliśmy, że posiada niesamowitą charyzmę, która pozwoli jej błyszczeć. Wkrótce po tym, jak dołączyła do nas, wiedziałem że zajmie jej trochę czasu nim się wszystkiego nauczy. Wiedziałem, że posiada wszystkie niezbędne narzędzia, aby stać się największą gwiazdą. Je pokorna i głodna sukcesu, a to wyróżnia największe gwiazdy.

» WWE NXT Women’s Tag Team Champion Shotzi Blackheart oraz Scarlett dołączyły do Harley Cameron tworząc nowy zespół muzyczny. Poniżej przedstawiamy premierowy singiel oraz teledysk “Indestructible”. Utwór jest również dostępny na Spotify, wydany przez Interstreet Recordings w imieniu CGT Productions.

ZOBACZ TAKŻE >>> Wielki Podcast przed WrestleManią 37!

Cameron znana również jako Danielle Glanville to narzeczona byłego zawodnika rugby Daniela Vidota, który w maju 2018 roku podpisał kontrakt z World Wrestling Entertainment. W WWE NXT pojawiał się jako Xyon Guinn.

» Na oficjalnym profilu WWE na Twitterze pojawił się krótki materiał wideo z udziałem Coreya Gravesa oraz Kayli Braxton przedstawiających scenę WrestleManii 37.

Tylko kilka godzin dzieli nas od najbardziej wyczekiwanego powrotu w historii WWE – rozpoczęła Braxton.

To WrestleMania tworzona od ponad dwóch lat. W końcu wielki spektakl powrócił – dodał Graves.

W ubiegłym roku WrestleMania miała odbyć się na stadionie Raymonda Jamesa, ale z powodu pandemii COVID-19 plany zostały zmienione. WrestleMania 37 rozpocznie się od walki z udziałem WWE Championa Bobby’ego Lashleya i Drew McIntyre’a, a zakończy starciem o SmackDown Women’s Championship.