Jey Usos zaangażowany w starcie Romana Reignsa?, Interesujące wejście The Fienda na WrestleManii, Bianca Belair o oczekiwaniach przed WM 37

» Po zwycięstwie odniesionym w Andre The Giant Memorial Battle Royal, Jey Uso udzielił krótkiego wywiadu na temat swojego osiągnięcia oraz występu Romana Reignsa podczas WrestleManii 37.

Twój chłopak właśnie wyszedł i zdobył trofeum Andre the Giant Memorial Battle Royal. To oznacza, że moje imię będzie tam przez wiele lat. Jestem pewien, że po zdrapaniu Uso będą kolejni Uso. Mogą to być moje dzieci lub cholerni kuzyni. 40 lat to nic, za chwilę zrobimy kolejne 100. Czy to czujesz? Zdobyłem nowy cel na niedzielę. Roman Reigns zachowa mistrzostwo. The Head of the Table, the Tribal Chief of the whole WWE.

» Jeden z użytkowników Twittera opublikował zdjęcie przedstawiając przygotowanie WWE na stadionie Raymonda Jamesa do WrestleManii 37. Wygląda na to, że oficjele WWE planują wykorzystać drony podczas wejść The Fienda, Bianki Belair oraz Sashy Banks.

Na zdjęciu ukazany został slogan The Fienda “Let Me In”.

ZOBACZ TAKŻE >>>> PODCAST WRESTLEMANIA 37

W trakcie drugiego dnia WrestleManii 37 rywalem Braya Wyatta będzie Randy Orton. Natomiast pojedynkiem, który zakończy sobotnie zmagania gwiazd WWE będzie rywalizacja o WWE SmackDown Women’s Championship.

» W trakcie przygody z WWE NXT, Bianca Belair nie zdobyła WWE NXT Women’s Championship. Mimo to stała się pretendentką do WWE SmackDown Women’s Championship prezentując się ze świetnej formy. Dziś na WrestleManii Belair zmierzy się z Sashą Banks

Będąc częścią WrestleManii musisz być przygotowany w stu procentach – powiedziała Belair. Zwłaszcza, że będzie to historyczny moment z Sashą Banks o czym zawsze marzyłam. Kiedy dotarłam do NXT pamiętam, że pomyślałam o Four Horsewomen….. Teraz jesteśmy na RAW, SmackDown i robimy wielkie rzeczy podczas WrestleManii. Pamiętam, jak pomyślałam sobie, iż pewnego dnia zmierzę się z Sashą na największej ze scen i tak się stało.

Jestem podekscytowana kolejnym występem Rhei Ripley. W Royal Rumble pokazałyśmy się z dobrej strony dominując pozostałe uczestniczki. Jesteśmy kobietami, które przeszły wspólną drogę przez WWE NXT i dobrze jest być częścią nowej generacja w kobiecej dywizji. Przyszłość jest teraźniejszością patrząc na to, jak niesamowitą dywizją dysponuje WWE NXT. Chcę być inspiracją dla tych kobiet, ponieważ dla mnie inspiracją były Charlotte, Becky, Bayley i Sasha.