SPOILERY: Pierwsza walka na NXT: WarGames, Feud czołowych gwiazd NXT daleka od zakończenia, Dwa pojedynki NXT 2.0 zapowiedziane na przyszły tydzień

» Podczas środowego odcinka WWE NXT 2.0 ogłoszono, że w przyszłym miesiącu zobaczymy kobiecy mecz WarGames. Pod koniec show, Io Shirai, Zoey Stark, Raquel Gonzalez oraz Cora Jade wyzwały Toxic Attraction oraz Dakotę Kai na pojedynek wewnątrz klatki WarGames. Podczas main eventu, Toxic Attraction wyszła i zaatakowała Gonzalez podczas jej pojedynku z Kai. Po tym jak wszystkie cztery kobiety pobiły Raquel, Jade wybiegła na pomoc. Stark następnie wyszła o kulach i wręczyła jedną z nich Shirai. Gdy show dobiegało końca z anteny Shirai krzyknęła “WarGames!”.

»  Po wtorkowym odcinku WWE NXT 2.0 wiemy, że feud Brona Breakkera i Tommaso Ciampy jest daleki od zakończenia. Ciampa wyszedł do ringu i wyzywał Breakkera. To doprowadziło do tego, że Breakker przerwał promo Ciampy, w którym ten zjechał wielu członków szatni. Kiedy Ciampa powiedział, że pokonał wielu czołowych członków rosteru, Breakker odpowiedział, że jest jedyną osobą, o którą musi się martwić. Ciampa następnie powiedział Breakkerowi, że przegrał z nim na Halloween Havoc i powiedział, że ma “mniej niż 33 1/3% szans” na odebranie mu tytułu. Oczywiście jest to nawiązanie do segmentu Scotta Steinera “Steiner Math” z Impact Wrestling w 2008 roku.

Dodatkowo, Von Wagner, który dopiero co pojawił się na zeszłotygodniowym odcinku SmackDown w zakulisowym segmencie z Adamem Pearcem, powrócił w tym tygodniu do NXT 2.0. Połączył on siły z Kylem O’Reilly i razem pokonali Josha Briggsa i Brooksa Jensena.

» WWE ogłosiło kilka pojedynków na przyszłotygodniowy odcinek NXT 2.0. Na początek zobaczymy triple threat match o North American Championship. Podczas wtorkowego show Carmelo Hayes oraz Trick Williams zaatakowali Dextera Lumisa po jego przegranej z Tonym D’Angelo. Johnny Gargano wyszedł Lumisowi na ratunek. To doprowadziło do tego, że Gargano wyzwał Hayesa na pojedynek. Pete Dunne następnie przedostał się do ringu i zażądał swojego title shota. Wtedy Hayes powiedział, że za tydzień zmierzy się z nimi oboma. Ponadto za tydzień odbędzie się także pojedynek Tommaso Ciampy z Graysonem Wallerem.