Hot News: Beth Phoenix opowiada o konflikcie Becky Lynch z Charlotte Flair w prawdziwym życiu

Beth Phoenix pojawiła się w Busted Open Radio, aby promować dzisiejszą transmisję NXT 2.0. Mówiła o filozofii NXT 2.0 i stwierdziła, że wrestlerzy i komentatorzy są zachęcani do bycia sobą. Beth przekazała także swoje przemyślenia na temat prawdziwego feudu pomiędzy Charlotte Flair i Becky Lynch.

Mieliśmy już wcześniej wielkie kobiece gwiazdy. To jest pierwszy raz, kiedy kobiety są na tym samym poziomie co mężczyźni. Mamy kobiety w main eventach tras koncertowych, PPV i WrestleManii. Czuję, że tego typu konflikty istniały od zawsze, ale nigdy nie mieliśmy na nie takiej mikroskopijnej uwagi. Masz te dwie kobiety, które są tymi masywnymi gwiazdami, które zrobiły wszystko, a ich wielkie osobowości ścierają się właśnie teraz. Naprawdę łatwo jest dostrzec obie perspektywy i zrozumieć, ok, widzę punkty Charlotte, bo Charlotte jest konsekwentna jak cholera. Występuje na świetnym poziomie konsekwentnie od lat. Jest atletyczna. Potrafi wygłosić promo. Wygląda tak jak powinna i czasami te wszystkie rzeczy mogą, jak powiedziała w wywiadzie, źle wpływać na ludzi.

Becky zaczynała jako underdog. Musiała wyznaczyć sobie drogę, potem wymyśliła siebie na nowo, podczas gdy Charlotte była jakby tą samą postacią stojącą wysoko ponad resztą przez długi czas. Więc te wielkie osobowości, zawsze istniały w damskiej szatni. Zawsze mieliśmy starcia osobowości. Teraz po prostu po raz pierwszy w historii mamy te dwie kobiety, które są potężne i myślę, że właśnie dlatego rozmowa jest tak intensywna po obu stronach i reakcja fanów jest tak intensywna, a to jest dobre.

Chodzi o to, żeby ludzie zaczęli rozmawiać. Mówią po raz pierwszy o dwóch kobietach które się biją i to jest temat rozmowy dominujący we wszystkich mediach. To jest to, czego chcieliśmy. Konflikt jest świetny. Kontrowersje tworzą kasę i gwarantuję ci, że obie te kobiety wiedzą o tym lepiej niż ktokolwiek inny.