SPOILERY! Czy creative team WWE wiedział o zmianie planów?, Wielki debiut na WrestleManii 37

» Z powodu burzy WrestleMania 37 opóźniona została o około 30 minut, co nie powinno stanowić problemu, ale w pewnym sensie było zgoła inaczej. Portal Ringside News informuje, że prezes WWE Vince McMahon miał przygotowany plan w razie awarii, gdyż wiedział o nadchodzącej złej pogodzie. Prezes miał plan, ale pojawiły się problemy z jego realizacją, ponieważ wspomniana informacja nie dotarła do wszystkich pracowników obecnych na zapleczu.

Pracownik WWE powiedział nam, że Bruce Prichard powinien wykonać rozkaz i przekazać wszystkim informację, ale tego nie zrobił. Creative team nie został poinformowany o zmianie planów.

Po 30 minutach Kevin Dunn nieco zmodyfikował otwarcie WrestleManii, ponieważ o problemie dowiedział się od samego prezesa WWE. John Laurinaitis przygotował wszystkie gwiazdy do występu, a na backstage’u “panowała walka o możliwość udzielenia wywiadu”.

Przetrwali trudny moment i rozpoczęli WrestleManię 37 w zupełnie innym klimacie niż pierwotnie zamierzono. To trochę szalone, ale nie było źle, jak pierwotnie mogłoby się wydawać.

Byłoby prościej, gdyby creative team został poinformowany przez Bruce’a Pricharda. Tak czy siak, wywiady przebiegły szybki i sprawnie.

» Podczas WrestleManii 37 byliśmy świadkami debiutu Omosa, który tworząc drużynę z AJ Stylesem zmierzył się z ówczesnymi mistrzami tag teamowymi RAW, czyli The New Day.

Pretendenci pokonali mistrzów odbierając im RAW Tag Team Championship. Przez większą część pojedynku Omos przebywał poza ringiem, ale kiedy wszedł do kwadratowego pierścienia to wykonał kawał dobrej roboty. Debiutujący wrestler zaprezentował się z bardzo dobrej strony, więc nic nie wskazuje na to, aby jego kariera w WWE została przedwcześnie zakończona.

Dla AJ Stylesa jest to pierwsze mistrzostwo tag teamowe zdobyte w federacji WWE.