SPOILER! WWE ogłosiło title matche na nadchodzące tapingi SmackDown on FOX

Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła trzy pojedynki, które odbędą się podczas najbliższego odcinka SmackDown on FOX.

W przyszłym tygodniu Naomi zmierzy się z Charlotte Flair, a na szali zostanie postawiony SmackDown Women’s Title. Ten pojedynek został zatwierdzony przez Adama Pearce’a oraz Sonię Deville, z którą pretendentka prowadzi storyline i wiele wskazuje na to, że zakończy się on dopiero na WrestleManii 38.

Na niebieskiej tygodniówce będziemy świadkami czwartej konfrontacji z udziałem Aliyah oraz Nattie. Stypulacją walki będzie Dungeon-Style polegający na przypięciu lub poddaniu (sposób na zwycięstwo). Te dwie zawodniczki prowadzą ze sobą feud od kilku tygodni. Warto wspomnieć, że w pierwszej walce na SmackDown, Aliyah pokonała doświadczoną rywalkę w 3,17 sekund, dzięki czemu zapisała się w kartach historii WWE odnosząc najszybsze zwycięstwo. Druga konfrontacja zakończyła się przez dyskwalifikację, a trzecia przez count out.

WWE zatwierdziło również title match, który odbędzie się 18 lutego na SmackDown go-home Elimination Chamber. WWE Intercontinental Champion Shinsuke Nakamura zmierzy się z Samim Zaynem.
Sami Zayn kontynuował swój konflikt z Johnnym Knoxvillem zarówno na Royal Rumble, jak i SmackDown. Z tego powodu pojawiły się spekulacje sugerujące, że gwiazdor Jackassów włączy się do walki o wspomniane mistrzostwo.

Zayn miano pretendenta do Intercontinental Championship uzyskał 24 grudnia na SmackDown wygrywając 12 Days of Christmas Gauntlet. Title shot został opóźniony z powodu kontuzji, której nabawił się Shinsuke Nakamura. W ostatnim czasie otrzymał zielone światło od lekarzy, więc powrócił do telewizji WWE.

W najbliższy piątek federacja wrestlingowa nagra tapingi odcinków SmackDown w Smoothie King Center. Odpowiedni 11 oraz 18 lutego, ponieważ dzień po niebieskim evencie w Arabii Saudyjskiej odbędzie się Premium Live Event Elimination Chamber.

Ronda Rousey pojawi się na SmackDown. Obecność Brocka Lesnara nie została zapowiedziana.