SPOILER! Ważne oświadczenie i podziękowania WWE Hall of Famera na NWA 73, Behind The Scene SummerSlam 2021

» Dwukrotny WWE Hall of Famer pojawił się na gali NWA 73 PPV w St. Louis. Ric Flair wygłosił promo, w którym podziękował takim osobom, jak: Vince McMahon, Triple H, Tony Khan, Billy Corgan, Randy Orton, The Undertaker, Shawn Michaels, Chris Jericho.

Za każdym razem, kiedy upadałem Wendy podnosiła mnie. Tak samo, jak Triple H, Shawn, Taker, Austin i wielu innych. Vince McMahon kocham Cię. Dziękuję Ci, dlatego tutaj jestem. Wiesz co… Vince McMahon nie będzie oglądał tego wydarzenia, ale na pewno o tym usłyszy. Powie: Ric Flair wrócił tam, gdzie jego miejsce. Zasługuje na To. Hunter dziękuję Ci za to, że każdego dnia przypominałeś mi, kim jest Ric Flair, mimo iż bezustannie zawodziłem twoje zaufanie. Nie zrezygnowałeś ze mnie. Hunter nie przejmował się moim początkiem w WCW, dorastał jako NWA Guy. Shawn Michaels dziękuję Ci za zabranie mnie na wspaniały emerytalny pojedynek podczas WrestleManii XXIV. Chcę aby 14-krotny World Champion Randy Orton pobił rekord 16 tytułów World, ale oczekuję iż moja córka ostatecznie pobije wszystkie rekordy. Dziękuję także prezesowi NWA Billy’emu Corganowi za zaproszenie mnie na wydarzenie NWA 73 oraz prezesowi AEW Tony’emu Khanowi za poprawienie krajobrazu profesjonalnego wrestlingu.

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się galeria zawierająca 79 zakulisowych zdjęć z ostatniego wydarzenia SummerSlam. Wspomniana gala PPV odbyła się na Allegiant Stadium w Las Vegas.

Tegoroczne PPV spod szyldu SummerSlam było najczęściej oglądanym i najbardziej dochodowych wydarzeniem wszechczasów. Filmy z największego eventu w lecie wygenerowały ponad miliard wyświetleń we wszystkich platformach społecznościowych (w ciągu jednego tygodnia). Powrót Brocka Lesnara był najczęściej oglądanym filmem przez użytkowników Instagrama przewyższając materiał z powrotu Johna Ceny podczas gali Money in the Bank.