SPOILER: Plany dotyczące mistrzostwa Universal, SummerSlam będzie trwało krócej niż zwykle, SPOILER: NWA pozyskało byłą gwiazdę AEW

» Na gali WWE Hell in a Cell Roman Reigns będzie bronił tytułu Universal przeciwko Reyowi Mysterio. Dave Meltzer potwierdził tę wiadomość wczoraj po południu. Reigns podczas minionego SmackDown zaatakował Reya i Dominika, aby uniemożliwić im odniesienie kolejnego zwycięstwa nad Jimmym i Jeyem. W ciągu ostatnich kilku tygodni Reigns i Jey próbowali przekonać Jimmy’ego do dołączenia do ich stajni, ale Jimmy do tej pory niechętnie to robił. WrestlingNews.co twierdzi, że w końcu dojdzie do sojuszu i The Usos zdobędą mistrzostwo tag-teamów SmackDown.
Walka Reigns vs. Mysterio nie została jeszcze oficjalnie ogłoszone przez WWE.
Zaktualizowana karta walk Hell in a Cell:

WWE Universal Championship
Roman Reigns (Champion) vs. Rey Mysterio

WWE Championship
Bobby Lashley (Champion) vs. Drew McIntyre

WWE SmackDown Women’s Championship
Bianca Belair (Champion) vs. Bayley

WWE Raw Women’s Championship
Rhea Ripley (Champion) vs. Charlotte Flair

WWE Raw Tag Team Championship
AJ Styles and Omos (Champions) vs. winner of Tag Team Battle Royal on Raw

» Dave Meltzer zauważył na antenie Wrestling Observer Radio, że WWE zostało poproszone o zejście z anteny na czas, aby fani, którzy chcą obejrzeć walkę Manny Pacquiao vs. Errol Spence Jr. będą mogli zdążyć na czas. Bokserskie PPV będzie emitowane w tym samym czasie co SummerSlam, ale główny event ma się rozpocząć dopiero około północy. SummerSlam rozpoczyna się o 20:00 czasu wschodniego, co oznacza, że na główną kartę będą mieli około 3 godzin. WWE zazwyczaj rozpoczyna swoje show o godzinie 19:00 czasu wschodniego. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego tegoroczna gala lata zaczyna się później niż zwykle. Trzeba jednak założyć, że WWE umieści jeszcze jakieś walki na Kickoff. To nie pierwszy problem federacji. Wcześniej zostali poproszeni o to, aby przenieść SummerSlam na sobotę.
Oczekuje się, że na SummerSlam pojawi się około 60.000 do 70.000 fanów, a głównym wydarzeniem będzie podobno walka Johna Ceny z Romanem Reignsem. Pomysł jest taki, że skoro nie udało im się zdobyć pełnej hali na WrestleManię, to zrobią show kalibru WrestleManii podczas SummerSlam.

» Podczas PPV “When Our Shadows Falls” NWA ogłosiło podpisanie kontraktu z Kylie Rae.
Rae wcześniej pracowała dla All Elite Wrestling, zanim zdecydowała się odejść z wrestlingu i powrócić ponownie pod szyldem Impact Wrestling. Zrobiła sobie przerwę od Impact Wrestling po tym, jak przegapiła imprezę Bound For Glory w 2020 roku i od tego czasu nie była tam widziana, ale do niedawna obowiązywał ją kontrakt.
PWInsider donosi, że doszło do porozumienia między Impact a NWA, aby Rae mogła podpisać kontrakt z firmą Billy’ego Corgana i powiedziano, że obie strony doszły do porozumienia w ciągu ostatnich 4-5 dni.