SPOILER! Jak wygląda przyszłość Kevina Owensa? – Promo na RAW, Cesaro o rywalizacji z WALTEREM i Brockiem Lesnarem

» Podczas wczorajszego segmentu z udziałem Kevina Owensa byliśmy świadkami kilku interesujących kwestii.

Kevin Owens przerwał segment z udziałem WWE Championa Big E oraz pretendenta, czyli Setha Rollinsa, co doprowadziło do non-title matchu z udziałem dwóch wrestlerów. Podczas segmentu były mistrz powiedział, że za każdym razem, kiedy wchodzi do kwadratowego pierścienia to daje z siebie sto procent. W trakcie rozmowy Kanadyjczyk rzucił słowa nawiązujące do góry Mount Rushmore – co może świadczyć o dawnej stajni, jaką oglądaliśmy w PWG.

W skład stajni wchodziły takie gwiazdy, jak: Kevin Owens, Adam Cole oraz The Young Bucks. Wciąż pojawiają się plotki oraz spekulacje na temat przyszłości Kevina Owensa, a wczorajsze promo na RAW dodało oliwy do ognia.

W walce wieczoru wczorajszego RAW, Big E pokonał Kevina Owensa za sprawą ingerencji do jakiej doszło ze strony Setha Rollinsa.

Na obecną chwilę nie wiadomo, jak wygląda przyszłość Kevina Owensa względem WWE, ponieważ jego kontrakt z firmą wrestlingową wygaśnie 31 stycznia 2022 roku.

» Podczas tournee WWE po Wielkiej Brytanii będziemy świadkami aż czterech pojedynków z udziałem Cesaro oraz WALTERA.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 01 listopada 2021: Raport

W ostatnim czasie Cesaro udzielił wywiadu dla Manchester Evening News, w którym wypowiedział się na temat konfrontacji z liderem frakcji Imperium oraz potencjalnej konfrontacji z Brockiem Lesnarem.

To ktoś, z kim od zawsze chciałem rywalizować. Posiadamy podobne doświadczenie przechodząc przez prawie te same stopnie w Europie. Jestem bardzo, bardzo podekscytowany tym, co się wydarzy. Widzę, w jaki sposób fani podchodzą do naszej konfrontacji. Fakt, że jest on dostępny tylko podczas live eventów, sprawia, że moja ekscytacja jest jeszcze większa. Miejmy nadzieje, że damy fanom legendarny pojedynek, który zapadnie wszystkim w pamięci. Fajnie jest wiedzieć, że Anglia otrzyma coś wyjątkowego. Uważam, że powinniśmy w tym kraju wprowadzić PPV.

Potencjalna rywalizacja z Brockiem Lesnarem:

Czuję, że rywalizacja z Brockiem Lesnarem byłaby wielkim wyzwaniem i czymś fajnym, co można zrobić. Pojedynek z WALTEREM będzie wielką rywalizacją oraz reputacją, którą budowaliśmy przez lata. Walka z Lesnarem, o czym wspomniałem byłaby kolejnym niesamowitym widowiskiem dla fanów wrestlingu. To wyzwanie, które sprawia, że dalej chcę rywalizować w branży wrestlingowej. Jeśli dokonamy tego w WWE będziemy świadkami doskonałego powiewu świeżości w produkcie, więc kto wie….