SPOILER! Co wydarzyło się przed i po SmackDown?, Grudge Match zapowiedziany na najbliższe Rampage

» Przed rozpoczęciem wczorajszego SmackDown w T-Mobile Center, Kansas City odbyły się dark matche z udziałem wielu gwiazd NXT 2.0.

W single matchu Io Shirai pokonała Dakotę Kai, a Tommaso Ciampa poradził sobie w rywalizacji z Roderickiem Strongiem.

Ciekawym faktem jest to, że 7 stycznia w dark matchu na SmackDown, Ciampa pokonała Pete’a Dunne’a. 14 stycznia poradził sobie w rywalizacji z T-Barem na tapingu WWE Main Event, a w ubiegłym tygodniu z Akira Tozawą.

Dla Io Shirai była to pierwsza walka w main rosterze od 2019 roku, gdzie uczestniczyła w Survivor Series PPV, jako członek drużyny NXT, która pokonała RAW i SmackDown w 5-on-5-on-5 Traditional Elimination Matchu.

Po zejściu z anteny niebieskiej tygodniówki odbył się six man tag team match, w którym Seth Rollins oraz The Viking Raiders pokonali The Bloodline (WWE Universal Champion Roman Reigns, SmackDown Tag Team Champions The Usos).

ZOBACZ TAKŻE >>>> AEW Rampage 28 Stycznia 2022: Wyniki

» Federacja All Elite Wrestling zapowiedziała Grudge Match, który odbędzie się podczas przyszłotygodniowego odcinka Rampage na TNT.

4 lutego na Rampage, Thunder Rosa zmierzy się z Mercedes Martinez w stypulacji Grudge Match.

Wspomniane zawodniczki prowadzą ze sobą feud od przeszło kilku tygodni. 29 grudnia w turnieju AEW TBS, Rosa została zaatakowana przez byłą wrestlerkę WWE, która przyczyniła się do zwycięstwa Jade Cargill. To właśnie ona została pierwszą TBS Champions.

Rosa i Martinez rywalizowały ze sobą 12 grudnia podczas eventu Warrior Wrestlig #17. W Tinley Park, Thunder Rosa pokonała swoją rywalkę, dzięki czemu zachowała Warrior Wrestling Women’s Title.