Kilka gwiazd NXT 2.0 wystąpi na SmackDown

Kilka gwiazd pojawi się na piątkowym odcinku SmackDown of Fox, który będzie ostatnim niebieskim pokazem przed PPV Royal Rumble.

Portal PWInsider.com informuje, że w Kansas City na SmackDown wystąpią: Dakota Kai, Io Shirai, LA Knight oraz Roderick Strong. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy będą walczyć na tygodniówce, czy ich rola ograniczy się do obecności na backstage’u.

Podczas ubiegłotygodniowego SmackDown odbył się dark match, w którym LA Knight pokonał Stronga. Wspomniana dwójka wystąpiła również na tygodniówce WWE Main Event oraz segmencie Post-RAW z The Dirty Dawgs.

Io nie pojawiła się w głównym rosterze od 2019 roku, kiedy wystąpiła na gali Survivor Series. Dakota Kai rywalizowała w kilku dark matchach poprzedzających SmackDown. Między innymi 12 listopada pokonała Corę Jade.

Dla przypomnienia: Na Royal Rumble pojawi się wiele gwiazd WWE NXT 2.0 , o czym informowaliśmy Was dzisiaj. NXT Champion Bron Breakker, Gunther oraz Raquel Gonzalez mają wystąpić w 30-osobowych royal rumble matchach.