Shawn Michaels o przyszłych gwiazdach NXT oraz radach, Chris Jericho opowiada o wprowadzeniu Elite Deletion Matchu do AEW

Shawn Michaels o przyszłych gwiazdach NXT oraz radach, Chris Jericho opowiada o wprowadzeniu Elite Deletion Matchu do AEW

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels pojawił się gościnnie w najnowszym odcinku WWE BackStage. Producent wypowiedział się na temat współpracy z gwiazdami oraz przyszłych legend NXT.

To były Dakota Kai oraz Raquel Gonzalez. Próbowałem dać im przykład jednego zuchwałego oraz zarozumiałego osobnika, dlatego też nawiązałem do Diesela. Myślę, że one posiadają pewnego rodzaju dynamikę, którą mogą wykorzystać piąć się cały czas do przodu. Dynamika jest jedną z tych rzeczy, które łatwo dostrzec gołym okiem i myślę, że to poprowadzi ich karierę na jeszcze wyższy poziom.

Jak wiecie przez lata zmieniała się grupa osób występujących w WWE NXT. Zaczynałem od posiadania Drew McIntyre’a, Aleistera Blacka, Ricocheta oraz The Revival. Ostatnio miałem pod sobą Johnny’ego Gargano, Tommaso Ciampe, Adama Cole’a oraz oczywiście Velveteen Dreama. Killer Kross lub Karrion Kross- powinienem chyba poprawnie to wypowiedzieć. Dexter Lumis, Timothy Thatcher, myślę że wkrótce pojawi się wielu interesujących facetów. Jestem przekonany, że oni będą w stanie zabrać NXT na jeszcze wyższy poziom.

» AEW Star Chris Jericho udzielił wywiadu dla TV Insider.

Podczas wywiadu Y2J wypowiedział się na temat Elite Deletion Matchu, który może się odbyć na Dynamite ze względu na obecność Matta Hardy’ego:

Nie myślałem o tym zbyt wiele, ponieważ nie znajdujemy się w takim punkcie, w którym powinniśmy. Myślę, że wspaniale jest mieć Matta w AEW. On wywarł na nas bardzo wielki wpływ. W tym momencie dajemy mu zielone światło i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się, że każda gwiazda będzie zaangażowana w jakieś swoje historie. Kiedy nadejdzie właściwy czas, to nastąpi Elite Deletion. Wciąż w zanadrzu mamy Blood and Guts, dodatkowy event, w którym wystąpili The Elite i Hardy vs The Inner Circle. W tym momencie musimy być bardziej kreatywni niż dotychczas i wymyślić, jak najwięcej pomysłów.