Shaquille O’Neal o WrestleManii 33, Stan zdrowia Kofiego Kingstona, Walka wieczoru War of the Worlds, Wywiad z Road Warrior Animalem

» Shaquille O’Neal wystąpił w podcaście ‘Big Podcast with Shaq’, w którym wypowiedział się na temat Big Showa oraz jego walki na WrestleManii 33, która nie miała miejsca:

”Ponieważ ciągle gram. Na samym początku miałem zmierzyć się z Big Showem jednak oficjele WWE anulowali te plany, więc postanowiłem ustawić sobie harmonogram. Po pewnym czasie WWE kontaktowało się ze mną ponownie w sprawie walki na WrestleManii 33 jednak ja już nie mogłem odwołać mojego harmonogramu”.

» WWE SmackDown Superstar Kofi Kingston za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie swojej nogi po tygodniu rehabilitacji. Tak więc wszystko wskazuje na to, że członek The New Day wkrótce dołączy do swoich przyjaciół, z którymi zadebiutuje na SmackDown Live:

» Wczoraj dowiedzieliśmy się, że walką wieczoru podczas gali Ring of Honor ‘War of the Worlds’ będzie starcie z udziałem ROH Championa Christophera Danielsa, Cody’ego Rhodesa oraz zwycięzcy Fatal Four Way Matchu(Jay Lethal, Adam Page, Silas Young, Jay White). Gala ta odbędzie się 12 maja w Hammerstein Ballroom w Nowym Jorku.

» Ikona wrestling oraz WWE Hall of Famer Road Warrior Animal wypowiedział się na temat ”The Steiner Brothers”, czyli jednego z najlepszych tag teamów w historii wrestlingu: