WWE Monday Night RAW 24 kwietnia 2017: Raport

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Chrisa Jericho, który zaprasza wszystkich na monumentalną edycję Highlight Reel, czyli ostatniego odcinka tego programu, który obejrzymy na Monday Night RAW. Dlaczego? Chris wyjaśnił, że po zwycięstwie nad Kevinem Owensem oraz zdobyciu mistrzostwa Stanów Zjednoczonych dołączy do SmackDown Live. Chris dodał, że nie zależnie od tego gdzie się znajduje zawsze może liczyć na wsparcie ze strony swoich przyjaciół. Y2J dodał, że jego gościem będzie sam Chris Jericho maaaaaaaaaaan! 😀 Były mistrz powiedział, że jego zdaniem Kevin Owens wygląda jak połączenie Grumpy Cat z gejem z Notre Dame, nagle na arenie pojawił się The Miz wraz ze swoją piękną żoną Maryse. Mike powiedział, że RAW od dłuższego czasu nie należy do Jericho, ponieważ na czerwonej tygodniówce dominują pary. Nagle w jakiś dziwny sposób program Y2J zamienia się w MIZ TV. Do ringu przybył Dean Ambrose, który stwierdził, że Chris Jericho ma rację odnośnie Miza, ponieważ ten ich zdaniem jest głupim idiotą. Dean dodał, że Miz nie może po prostu wyjść na arenę i przejąć talk show, ponieważ to tak nie działa. Ambrose dodał, że teraz rozpocznie się Ambrose Asylum, w którym obaj są gośćmi, a Miz powinien przeprosić Chrisa Jericho. Dean podarował prezent Y2J w ramach przeprosin za zniszczenie kurtki jakiś czas temu. Dean atakuje Miza natomiast Chris wpisuje Maryse na swoją listę.


1 walka: Singles Match
Matt Hardy (w/Jeff Hardy) def. Sheamus (w/Cesaro)

Po pojedynku Cesaro próbuje zaatakować Matta jednak w ostatniej chwili zatrzymał go Sheamus i panowie pretendenci podali sobie dłonie z obecnymi mistrzami RAW Tag Team, z którymi zmierzą się 30 kwietnia na gali Payback.

Na zapleczu GM RAW Kurt Angle rozmawia z kimś przez telefon w sprawie Dumpster Matchu, które obejrzymy dziś z udziałem Kalisto oraz Brauna Strowmana. Nagle pojawił się Miz, który powiedział, że czekał aż dwie minuty zanim przyszedł do biura Hall of Famera, a następnie narzeka na wydarzenia, które miały miejsce chwilę wcześniej. Kurt odpowiedział, że panowie powinni załatwić konflikt między sobą w ringu tak więc otrzymamy tag team match z udziałem Chrisa Jericho & Deana Ambrose’a oraz The Miza i jego tajemniczego tag team partnera. Maryse krzyczy coś po francusku w kierunku Kurta.

2 walka: Tag Team Match
Austin Aries oraz Jack Gallagher def. TJ Perkins oraz Neville


Nie zwlekając przechodzimy do długo wyczekiwanego pojedynku z udziałem Luchadora Kalisto oraz olbrzyma Strowmana.

3 walka: Dumpster Match
Przed rozpoczęciem pojedynku Braun Strowman chwycił mikrofon i oświadczył, że jego przeciwnik odwiedzi dzisiaj wszystkie kosze jakie znajdują się na arenie. Tymczasem na zapleczu WWE Hall of Famer Kurt Angle pyta Kalisto, czy on nadal chce to zrobić. Luchador odpowiada, że jest to kwestia dumy i nie zamierza się wycofać.

Kalisto def. Braun Strowman

Po pojedynku wściekły Braun Strowman podniósł Kalisto i trzepnął nim potężnie o matę, a następnie wrzucił go do śmietnika i zamknął pokrywę jednak na arenie pojawili się: Adam Pearce, Jamie Noble oraz Fit Finlay, którzy próbowali powstrzymać olbrzyma jednak to nie robi żadnego wrażenia na Strowmanie, który rzuca Kalisto znajdującym się w koszu na śmieci.

4 walka: Singles Match
Dana Brooke def. Alicia Fox

Po pojedynku w ringu pojawiła się Emma i doszło do konfrontacji z udziałem rywalek.

Tymczasem na zapleczu otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Samoa Joe oraz The Club, którzy zmierzą się z Enzo i Big Cassem oraz Sethem Rollinsem.

5 walka: Six Man Tag Team Match
Podczas pojedynku Enzo Amore został brutalnie zaatakowany przez co nie mógł dokończyć pojedynku, a jego miejsce zastąpił Finn Balor.

Seth Rollins, Big Cass oraz Finn Balor def. The Club i Samoa Joe

Tymczasem na zapleczu The Miz rozmawia z Sheamusem oraz Cesaro jednak Ci odpowiadają mu, że raczej nie znajdzie sobie tag team partnera.

W ringu obecna jest Alexa Bliss, która mówi, że niektóre osoby pojawiające się w ringu WWE żyją swoimi marzeniami z dzieciństwa, ale najgorsze jest to, że w momencie kiedy wypowiadała te słowa omal się nie pożygała. Bliss dodała, że nie zamierza rozmawiać o przyszłości, ponieważ jedno jest pewne. Po Payback będzie nową mistrzynią kobiet na RAW. Do ringu przybyła Bayley, która powiedziała, że z jednym się zgadza otóż z tym, że Alexa nie marnuje czasu na udowodnienia jaka jest dobra. Mistrzyni dodała, że Bliss jest typem człowieka, który potrafi obgadywać kogoś za jego plecami jednak jak przyjdzie co do czego to już nie jest tak wyszczekana. Bayley dodała, że zamierza obronić tytuł w swoim rodzinnym mieście. Do ringu przybyła Sasha Banks, która powiadziała, że odniesione zwycięstwo w zeszłym tygodniu na RAW nie pozwala Alexie na obrażanie mistrzyni i dodaje, że nie powinna czuć się bezpiecznie w ringu, ponieważ pojawiła się tutaj, aby jej pomóc i ją pokonać.

6 walka: Singles Match
Sasha Banks def. Alexa Bliss

Po pojedynku Bayley próbowała zaatakować pretendentkę jednak ta sprytnie udała się na zaplecz tylko po to, aby zaczaić się na mistrzynię i zaatakować ją z zaskoczenia. Jednak ta intryga się nie udała, ponieważ Bayley została uratowana przez Sashę Banks.

Tymczasem w ringu otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Deana Ambrose’a oraz Chrisa Jericho, który skreślił z listy swojego tag team partnera.

Na zapleczu Curtis Axel oraz Heath Slater rozmawiają na temat Marine 5 jednak przerywa im Miz i prosi o to, aby ktoś był ich tag team partnerem. Slater odpowiedział, że ma swojego partnera Rhyno i dochodzi do kłótni między Axelem, Rhyno oraz Maryse. Miz otrzymał kartkę z nazwiskiem swojego tag team partnera.

7 walka: Singles Match
Apollo Crews def. Curt Hawkins

Po pojedynku na arenie pojawił się Titus O’Neil, który świętował zwycięstwo Apollo.

Następnie na zapleczu otrzymaliśmy, krótki segment z udziałem Austina Ariesa, Kurta Angle, The Miza oraz Eliasa Samsona.

8 walka: Tag Team Match
Chris Jericho i Dean Ambrose vs The Miz (w/Maryse) oraz…..

Podczas pojedynku pojawił się Bray Wyatt, który zaatakował Deana Ambrose’a, a następnie wspólnie z byłym liderem The Wyatt Family zaatakowali Chrisa Jericho co w ostatecznym rozrachunku skończyło się Sister Abigail na Mizie.
No Contest