Shane Douglas o przyszłości Rondy Rousey w WWE, Hiroshi Tanahashi wycofany z najbliższych eventów NJPW, Sami Zayn i Becky Lynch o porażce

» Shane Douglas w najnowszym podcaście The Triple Threat wypowiedzieł się na temat przybycia Rondy Rousey z UFC do WWE:

”Każdy kto śledził jej przygodę z UFC wie jak daleko ona tam zaszła. Ronda to dobrze zbudowana kobieta, jest niesamowicie wysportowana i ma wiele narzędzi do swojej dyspozycji jako były wojownik UFC i wierzę w to, iż może ona być kolejnym doskonałym talentem jaki wzmocni WWE. Myślę, że jeśli zostanie ona właściwie zbudowana to stanie się jedną z najlepszych wrestlerek na świecie odnosząc sukcesy we wszystkim co robi”.

» Podczas pierwszej nocy gali New Beginning, Minoru Suzuki brutalnie zaatakował Hiroshiego Tanahashiego przez co ten oficjalnie został wycofany z eventów, a Suzuki został nowym IWGP Intercontinental Championem. Trasa Road to New Beginning rozpoczyna się 1 lutego i trwać będzie do 10-tego:

» W poniższym materiale wideo Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Samim Zaynem oraz Becky Lynch po ich porażce doznanej w turnieju Mixed Match Challenge, gdzie ich rywalami byli Braun Strowman oraz RAW Women’s Champion Alexa Bliss. Sami powiedział, że został wyrzucony ze swojej gry w dniu urodzin Becky. Następnie dodał, że Lynch jest niesamowitą zawodniczką w ringu po czym obwiniał WWE Universe o ich porażkę: