Seth Rollins na temat bycia niedocenianym przez WWE, Apollo Crews z nowym ring namem, Triple H mistrzem WWE na No Way Out

» Mike Rome przeprowadził wywiad z Sethem Rollinsem odnośnie jego udziału w Gauntlet Matchu. Seth powiedział, że jest gotowy na zwycięstwo w Elimination Chamber Matchu, a także dodał iż Gauntelt Match jest dla niego wielką okazją do pokazania się z jak najlepszej strony. Członek The Shield na zakończenie dodał, że jest zmęczony, ponieważ od dłuższego czasu był niedoceniany mimo iż wraz z Jasonem Jordanem byli nowymi mistrzami tag teamowymi Monday Night RAW:

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o zmianie nazwy Apollo Crewsa na Apollo o czym możecie także przeczytać na oficjalnej stronie WWE.com. Jego imię także zostało zmienione na Twitterze oraz w ostatnim czasie zostało utworzone jego nowe hasło ”Crews Can’t Lose”. Skracanie nazw jest niczym nowym, ponieważ w ostatnim czasie taka sama sytuacja miała miała miejsce jęśli chodzi o Eliasa (Samsona) Big E (Langstona) (Antonio) Cesaro oraz (Alexandera) Ruseva.

» Poniżej został udostępniony SmackDown Elimination Chamber Match z 2009 roku podczas gali PPV No Way Out, w którym obecny mistrz WWE Edge bronił pasa w starciu z Triple H, Big Showem, Jeffem Hardym, The Undertakerze oraz Kozlovie. Pojedynek ten wygrał Triple H po przypięciu ‘Umarlaka’: