Segment LaVar Balla ogólnym sukcesem dla WWE? Hardy Boyz w WWE 24? Chris Jericho komentuje tour po Japonii, WWE wspomina Punjabi Prison

» CSR w ten weekend rozmawiało na temat LaVar Balla i jego rodziny, która pojawiła się podczas segmentu The Miza na ostatnim RAW. Sami mówcy bardzo chcą jego specyficznego pojedynku kiedyś w WWE z powodu jego gimmicku oraz osobowości jaką jest w Stanach Zjednoczonych. Sam LaVar jest po prostu bardzo rozpoznawalny i nie wykluczone jest, że jeszcze się kiedyś pojawi.

» Jak widzieliśmy kilka tygodni temu, Corey Graves przeprowadził wywiad z The Hardy Boyz, który można teraz zobaczyć w całości w sieci WWE. Tym co najbardziej mogło nas zainteresować to kilka scen zawierających logo “WWE 24: Coming 2018” w dolnym rogu. Oznacza to, że bracia otrzymają specjalną nagrodę, lub że zostaną one ukazane w rocznym odcinku WrestleManii w styczniu.

» Po ostatnich występach Chrisa Jericho podczas live eventów w Japonii walcząc z Hideo Itamim oraz Finnem Balorem, komentuje to w specjalnym filmiku dodając Tokio do swojej listy! Sam zawodnik ma wrócić do pracy w Fozzy i dalej koncertować, a jego powrót na dłuższy czas do WWE ma być w okolicach początku 2018 roku.

» Jak dowiedzieliśmy się na ostatnim SmackDown Live podczas BattleGround Jinder Mahal będzie bronił pasa WWE przeciwko Ortonowi w stypulacji Punjabi Prison Match! Ostatni taki pojedynek odbył się w 2007 roku podczas No Mercy. Uczestniczył w nim również Indyjski zawodnik The Great Khali oraz Batista, który bronił pasa WHC.  Na YouTubie można zobaczyć krótki filmik wspominający: