Sasha Banks wspomina dlaczego WWE odrzuciło jej prośbę o zwolnienie, The Undertaker opowiada o niechęci do The All-Americans

» Była WWE Women’s Champion Sasha Banks wystąpiła w podcaście prowadzonym przez Ariela Helwaniego. W trakcie rozmowy poruszono temat prośby o zwolnienie, jaką wystosowała wrestlerka w 2019 roku oraz WrestleManii 35.

To było podczas WrestleManii. Wtedy pomyślałam, że nadszedł czas, aby odejść. Nie czułam, że jestem częścią Wrestle – Freaking- Manii. Nie mogłam w to uwierzyć! Największa fanka wrestlingu, która od zawsze pragnęła wystąpić na WrestleManii, nie poczuła niczego nadzwyczajnego na największym show w historii? Bycie częścią WrestleManii jest marzeniem każdego wrestlera, więc wiedziałam, że muszę zrobić sobie przerwę. Musiałam na nowo odnaleźć siebie i to była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam. Jestem bardzo zadowolona z niej i gdybym stanęła po raz kolejny przed takową to postąpiłabym tak samo.

 

Wrestling jest jedyną rzeczą, jaką znałam. Nie miałam planu B, C lub D. Od zawsze na pierwszym miejscu był wrestling. Byłam przerażona, gdy zdałam sobie sprawę, że nie mam nic oprócz wrestlingu. Po prostu musiałam wymyślić, co mogę robić w danym dniu, gdy nie pracuję jako wrestlerka. Co jeśli nie masz telewizora? Czy jesteś w stanie zaplanować sobie jakoś dzień? Takie myśli krążyły po mojej głowie. Przerwa sprawiła, że dowiedziałam się, kim tak naprawdę jestem. Czułam, że w tamtym czasie nie dawałam z siebie stu procent. Jeśli nie jesteś w stanie dać z siebie stu procent to musisz zmienić coś w swoim życiu. Jestem wykonawcą, który chce być najlepszy w tym, co robi. W pewnym sensie poczułam, że nie jestem na odpowiednim poziomie. Więc co mogłam zrobić? Poprosiłam WWE o zwolnienie, ale Vince McMahon powiedział mi, że to nie jest dobra decyzja dla obu stron i nie zaakceptował mojej prośby. Wiedział, że jestem mądrą kobietą, więc chciał, abym wzięła sobie dłuższe wolne, dzięki czemu miała powrócić moja pasja do wrestlingu. Właściwie wiedział, że kwestią czasu jest to, aż powrócę na szczyt.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE SmackDown 26 listopada 2021: Raport

» W branży wrestlingowej często spotykamy się z ciekawymi storyline’ami oraz patriotycznymi gimmickami. W 1993 roku The Undertaker był częścią drużyny The All-Americans. Doświadczony wrestler pojawił się w programie WWE The Bump, gdzie wyjaśnił, dlaczego tamten gimmick nie był odpowiedni dla jego postaci.

Uwierzcie mi. Jestem wielkim patriotą – powiedział The Undertaker w WWE The Bump. Dużo pracuję z naszymi weteranami oraz ratownikami. Kiedy Vince McMahon przedstawił mi swój pomysł pomyślałem – Nie ma mowy, abym wszedł do ringu z takim gimmickiem. Później pomyślałem, że fajnie jest móc zaprezentować flagę kolonii Betsy Ross 13. To właśnie sprawiło, że chociaż na chwilę poczułem się fajnie. Mimo wszystko byłem wściekły na siebie, ponieważ The Undertaker nie powinien być w taki sposób przedstawiony w telewizji – zaznaczył Taker. Już nigdy więcej nie zamierzam zakładać tej kurtki z patriotyczną podszewką.

The Undertaker po raz ostatni w telewizji WWE wystąpił podczas gali PPV Survivor Series w 2020 roku. W tym czasie byliśmy świadkami “Final Farewell”, po czym DeadMan oznajmił, że przechodzi na emeryturę.