WWE SmackDown 26 listopada 2021: Raport

Pierwsze Smackdown po przegranym Survivor Series czas zacząć. Dzisiaj niebieska tygodniówka trafiła do Greensboro Coliseum, NC.

Dowiadujemy się, że zobaczymy dzisiaj Black Friday Invitational Battle Royal, który wyłoni pretendenta do pasa Romana Reignsa.

Kayla Braxton jest w ringu i zaczyna mówić plotkach związanych z zawieszeniem Brocka Lesnara. Przerywa jej Roman Reigns wraz z Paulem Heymanem. Paul bierze mikrofon od Kayli i mówi, że nie obchodzą nikogo plotki. Paul mówi, żeby widownia nie buczała na Kaylę, bo nikt z widowni nie ma prawa oceniać ich. Heyman mówi, żeby Kayla powinna następnym razem szukać zaufanych, potwierdzonych źródeł, zamiast przychodzić z plotkami do Romana Reignsa. Paul wyprasza Kaylę z ringu, po czym widownia skanduje „We Want Brock”. Roman dostaje mikrofon od Paula. Reigns mówi, że plotki dają przegranym fałszywą nadzieję. Roman mówi, że pokonał wszystkich, a Brock Lesnar jest przegranym numer 1. Roman nazywa Big E przegranym również. Roman śmieje się z tego, że ekipa zarządzająca show jest tak zdesperowana, przez to, że Roman każdego niszczy, że wymyśliła aż Black Friday Battle Royal. Roman nazywa się GOAT’em (Greatest of All Time).

MATCH #1
Jeff Hardy & Drew McIntyre vs Happy Corbin & Madcap Moss

Zwycięzcy: Jeff Hardy & Drew McIntyre (Swanton Bomb na Mossie)

Na backstage’u Kayla Braxton rozmawia z Aliyah do momentu, kiedy pojawia się Paul Heyman. Paul pyta się Kayli, czy już szuka potwierdzenia plotek. Mówi, on, że jeżeli Kayla nie znajdzie potwierdzenia na temat plotek o zawieszeniu Lesnara, to sprawi, że wyleci ona.

MATCH #2
Cesaro vs Ridge Holland w/Sheamus

Zwycięzca: Cesaro (roll-up)

Drew McIntyre pojawia się w pokoju officiali. Drew chce się upewnić, czy jest w battle royalu. Sonya mówi, że nie mają potwierdzonej listy uczestników jeszcze, ale dadzą znać Drew, czy będzie on w battle royalu.

MATCH #3
Rick Boogs w/Shinsuke Nakamura vs Angel w/Humberto

Zwycięzca: Angel (Wingclipper)

Kayla Braxton zaczepia Adama Pearce i pyta się o uczestników battle royalu, na co Pearce odpowiada, że wywiesi listę na drzwiach pokoju officiali. Kayla pyta się również o plotkach związanych ze zdjęciem zawieszenia Brocka Lesnara. Adam mówi, że Brock jest zagrożeniem i zdziwiłby się jakby ktoś zdjął jego zawieszenie, bo on na pewno tego nie zrobi.

Charlotte Flair pojawia się w ringu z mikrofonem. Michael Cole zadaje jej pytania. Cole podejrzewa, że Charlotte jest zawiedziona porażką z Becky Lynch. Charlotte mówi, że nie jest zawiedziona porażką, tylko sędziowaniem w tej walce. Charlotte mówi, że każdy widział to, że Becky może wygrać z nią tylko poprzez bezczelne oszustwo. Charlotte mówi, że Becky miała po prostu farta i to pokazuje, że wszystko co Flair powiedziała na temat Lynch w przeszłości jest prawdą. Mówi ona, że Becky wie o tym, że Charlotte jest lepsza od niej i odniosła ona sukces dzięki Charlotte. Flair mówi, że nadal jest najbardziej dominującą kobietą w biznesie. Toni Storm przerywa. Toni mówi, że obsesja Charlotte na punkcie Becky uwrażliwiła Charlotte. Toni mówi, że jest tutaj i żąda walki z Flair. Charlotte mówi, że ledwo co wie kim Storm jest. Charlotte mówi, że jest na innym poziomie. Charlotte spróbowała zaatakować Toni jednak ta uniknęła ataku i wyrzuciła Flair z ringu. Toni poszła za Charlotte, a ta rzuciła w nią ciastem. Charlotte potem rzuciła Toni po raz drugi ciastem.

Sasha podeszła wcześniej tego dnia do Sonyi i zarzuciła Sonyi danie jej zdrajców do drużyny. Banks mówi, że jako kapitan powinna sama wybrać drużynę i gdyby Naomi była w jej drużynie wygrałyby one. Pyta się ona o problem Deville z Naomi. Sonya mówi, że nie ma problemu z Naomi. Sasha zauważa, że Sonyi zmienia się głos za każdym razem jak ona kłamie. Sonya robi walkę tag team Sasha Banks & Naomi vs Shayna Baszler & Natalya.

MATCH #4
Sasha Banks & Naomi vs Shayna Baszler & Natalya (Sonya Deville przy stole komentatorskim)

Zwycięzcy: Sasha Banks & Naomi (Sunset Flip Pin od Naomi na Natalyi)

Znamy listę uczestników Black Friday Invitational Battle Royalu. Walka wyglądać będzie następująco: Jeff Hardy vs Ricochet vs Rick Boogs vs Mansoor vs Cesaro vs Erik vs Ivar vs Drew Gulak vs MACE vs Sheamus vs Ridge Holland vs Happy Corbin vs Madcap Moss vs Sami Zayn vs Jinder Mahal vs Shanky vs Angel vs Humberto. Drew pojawia się przy drzwiach i dowiaduje się, że nie ma go w walce. Sheamus śmieje się z niego.

Wszyscy uczestnicy battle royalu są już w ringu. Rozbrzmiewa jednak jeszcze muzyka Drew McIntyre’a, która idzie do ringu i nie jest zadowolony. Każdy przestraszył się Drew, który szedł wściekły z mieczem. Adam Pearce przychodzi i po reklamie Adam jest przy ringu, a Drew nie ma.

MAIN EVENT
Jeff Hardy vs Ricochet vs Rick Boogs vs Mansoor vs Cesaro vs Erik vs Ivar vs Drew Gulak vs MACE vs Sheamus vs Ridge Holland vs Happy Corbin vs Madcap Moss vs Sami Zayn vs Jinder Mahal vs Shanky vs Angel vs Humberto – Black Friday Invitational Battle Royal o miano pretendenta do pasa Universal

Sami Zayn wyeliminował Drew Gulaka. Sheamus wyeliminował Mansoora. Madcap wyeliminował MACE’a i później Shanky’ego. Cesaro eliminuje Ridge’a. Madcap eliminuje Cesaro. Moss próbował wyeliminować Corbina, ale obrócił to w żart. Corbin eliminuje Mossa za to, ale obaj śmieją się z tego. Angel eliminuje Boogs’a. Ivar eliminuje Angela. Viking Raiders eliminują Humberto. Sheamus eliminuje Viking Raiders. Sheamus eliminuje Ricochet. Corbin eliminuje Sheamusa, a Hardy Corbina. Rozbrzmiewa gong oraz muzyka Jeffa, który celebruje zwycięstwo. Sami Zayn, który wcześniej został wyrzucony z ringu przez drugą linę wyrzuca Jeffa z ringu i to on wygrywa.

Zwycięzca: Sami Zayn

Kayla wchodzi do ringu i gratuluje Zaynowi. Kayla dostaje na słuchawkę informację, że zawieszenie Brocka Lesnara zostało zniesione i Brock pojawi się na Smackdown w przyszłym tygodniu.