Sasha Banks o gwiazdach NXT, Lana po gali Money in the Bank, Wyróżnienie Setha Rollinsa, Gwiazdy obecne w Table for 3

» WWE Monday Night RAW Women Sasha Banks udzieliła wywiadu dla Rappler.com, w którym wypowiedziała się na temat osób pracujących w WWE NXT, które według niej powinny wkrótce dołączyć do głównego rosteru WWE:

”Myślę, że kolejną kobietą, która powinna dołączyć do głównego rosteru jest Peyton Royce, ponieważ jest ona niesamowicie utalentowaną zawodniczką, a także ciężko trenuje i wkłada serce w to co robi. Uwielbiam także Billie Kay i również jestem przekonany, że mogą one wnieść wiele pozytywnych aspektów. Jeśli chodzi o facetów to stawiam na Bobby’ego Roode’a, ponieważ wygląda on jak prawdziwa gwiazda. Widziałam jego wejście podczas NXT TakeOver. Mam nadzieje, że wkrótce zawita do głównego rosteru, gdzie dokona wielu wspaniałych rzeczy”.

» Była pretendentka do WWE SmackDown Live Women’s Championship, Lana za pośrednictwem Twittera skomentowała swój występ na niedzielnej gali PPV Money in the Bank oraz porażkę z Naomi:

» Wczoraj dowiedzieliśmy się, że na okładce gry WWE 2K18 zamieszczony został WWE RAW Superstar Seth Rollins. Były członek The Shield postanowił wypowiedzieć się na temat tego wyróżnienia:


» Była WWE Divas Champion Eve Torres, Maryse oraz Kelly Kelly pojawią się w najnowszym odcinku Table for 3, w którym dowiemy się czegoś więcej na temat możliwości powrotu do WWE dwóch byłych zawodniczek: