Daniel Bryan negatywnie o Women’s MITB, Jinder Mahal w Talking Smack, Seth Rollins o byciu na okładce WWE 2K18, Gala TLC dla RAW

» WWE Smackdown Live General Manager Daniel Bryan w rozmowie udzielonej dla FOX Sports wypowiedział się na temat gali Money in the Bank:

”Byłem rozczarowany tym co wydarzyło się podczas Women’s Money in the Bank Ladder Matchu. Z pewnością każdy liczył na bardzo ciekawe zakończenie jednak otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Jamesa Ellswortha, który wspiął się na drabinę i zdjął walizkę, a następnie wręczył ją Carmelli. To było niewłaściwe posunięcie, na które zamierzam zareagować podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live”.

» WWE Champion Jinder Mahal pojawił się w najnowszym odcinku WWE Talking Smack, gdzie wypowiedział się na temat popełnionego błędu przez Randy’ego Ortona, kiedy odwrócił się od niego pod koniec ich starcia na gali Money in the Bank przy czym zaznaczył, że właśnie ta sytuacja zadecydowała o jego zwycięstwie:

» WWE RAW Superstar Seth Rollins w wywiadzie dla ESPN.com wypowiedział się na temat bycia częścią WWE 2K18:

”To dla mnie wielki zaszczyt. Spójrzcie na nazwiska, które pojawiały się na okładkach gier WWE. Jestem podekscytowany tym co aktualnie dzieje się z naszym pokoleniem. Chciałbym zachęcić wszystkich do zakupu gry WWE 2K18, w której każdy będzie mógł przeżyć swoją własną historię”.

» The Target Center w Minneapolis poinformowało o tym, że w niedzielę 22 października odbędzie się gala WWE PPV Tables, Ladders & Chairs z udziałem takich gwiazd jak:

ROMAN REIGNS

SAMOA JOE

SETH ROLLINS

DEAN AMBROSE

Intercontinental Champion – THE MIZ

Raw Tag Team Champions – SHEAMUS & CESARO

BRAY WYATT

THE HARDY BOYZ

Raw Women’s Champion – ALEXA BLISS