Kim są pretendenci do SmackDown Tag Team Titles?, Co czeka nas w męskim Elimination Chamber Matchu?, Gwiazdy obecne na backstage’u RAW

» SmackDown General Manager Daniel Bryan poinformował, że podczas dzisiejszego odcinka SmackDown Live odbędzie się tag team match z udziałem The New Day oraz Sheltona Benjamina i Chada Gable’a. Zwycięska drużyna na gali PPV FastLane zmierzy się z The Usos o SmackDown Tag Team Championship:

» Poniżej został opublikowany materiał promujący niedzielny męski Elimination Chamber Match, w którym udział wezmą takie gwiazdy jak:
Braun Strowman vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. Elias vs. Finn Balor vs. John Cena vs. WWE Intercontinental Champion The Miz
Zwycięzca zostanie nowym pretendentem do WWE Universal Championship, a o tytuł powalczy z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 34.

» Zawodnicy MLB pojawili się na backstage’u podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW o czym możecie dowiedzieć się z poniżej zamieszczonego materiału, w którym udział wzięli także Apollo, Dana Brooke, Titus O’Neil oraz Curt Hawkins: