Rusev wkrótce przejdzie face turn?, Kiedy do tv powrócą Erick Rowan i Luke Harper?, Były zawodnik WCW kończy karierę, RAW Talk po No Mercy

» Jakiś czas w temu coraz głośniej mówiło się o potencjalnym odejściu byłego mistrza Stanów Zjednoczonych Ruseva z federacji World Wrestling Entertainment. Na szczęście zawodnik zaprzeczył tym plotką i na niebieskiej tygodniówce byliśmy świadkami rozpoczęcia nowego storyline’u z jego udziałem. Zawodnik rodem z Bułgarii będzie starał się odkupić swoje winy po haniebnej porażce doznanej w starciu z Randym Ortonem co w ostatecznym rozrachunku może doprowadzić do jego face turnu, ponieważ oficjele WWE chcą odświeżyć jego postać.

» Jeśli chodzi o sytuację dotyczącą przyszłości byłych członków The Wyatt Family, czyli Erica Rowana i Luke’a Harpera to wiemy tylko tyle, iż nie oglądamy ich występów w tv, ponieważ oficjele WWE wciąż nie mają na nich pomysłu. Warte uwagi jest zdjęcie zamieszczone na oficjalnym profilu Ericka na Twitterze, które możecie zobaczyć poniżej:

» Były WCW Superstar Lodi za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym poinformował, że na gali Palmetto Championship Wrestling zakończy swoją karierę profesjonalnego wrestlera. Taką decyzję podjął ze względu na swój zły stan zdrowia o czym mogą świadczyć aż trzy operacje karku.


» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o tym, że po zejściu z anteny gali PPV No Mercy odbędzie się 30-minutowy ‚RAW Talk’, w którym zostaną omówione najważniejsze wydarzenia z PPV. Natomiast przed rozpoczęciem No Mercy będziemy świadkami godzinnego kick-offa jednak na obecną chwilę nie wiadomo jaką walkę obejrzymy. Galę No Mercy obejrzeć możecie na naszej stronie internetowej MyWrestling Live.