Rusev o walce z The Undertakerem, Wywiad z gwiazdami na temat premiery filmu “Andre The Gianta”, WWE przywróci Talking Smack?

» W dniu wczorajszym pojawiła się informacja dotycząca Casket Matchu z udziałem The Undertakera oraz Ruseva, który odbędzie się podczas eventu WWE Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej. W następujący sposób wrestler z Bułgarii odpowiedział na tą informację:

» HBO opublikowało materiał wideo z premiery filmu dokumentalnego poświęconego Andre The Giantowi. W poniższym nagraniu takie gwiazdy jak: Rey Mysterio, Hulk Hogan, WWE COO Triple H, The Big Show oraz Mark Henry opowiedziały o swoim spotkaniu z olbrzymem. Mark powiedział, że kiedyś we francuskiej restauracji znajdującej się w Montrealu, Andre zjadł cały mostek wołowy ważący od 8 do 12 funtów.

» Niespodziewanie Renee Young za pośrednictwem Twittera poprosiła federację World Wrestling Entertainment o przywrócenie Talking Smack. Według Renee show z pewnością byłoby o wiele ciekawsze niż poprzednio, a to za sprawą obecności w nim Daniela Bryana oraz Paige: