Royal Rumble 2017 Zapowiedź

Droga do Wrestlemanii zaczyna się już dzisiaj! Jest to najgorętszy okres w życiu fanów wrestlingu, seki pojawiających się newsów, niespodziewane powroty i zaskakujące debiuty, a to wszystko rozpoczyna dzisiejsza gala Royal Rumble. W tym roku dostaniemy jubileuszową 30 edycje tej gali, która odbędzie się w San Antonio w stanie Texas w słynnej Alamodome. Czy WWE przygotuje jakieś niespodzianki z okazji rocznicy? Przekonamy się już dzisiaj w nocy.

WWE Cruiserweight Champion Rich Swann vs Neville

Odkąd Neville przeszedł heel turn, ogląda się wyjątkowo dobrze, radzi sobie o wiele lepiej niz gdy był facem. Neville jest czymś świeżym w dywizji crusierweight i obok Kendricka jest osobą, dla której warto oglądać cruiserów. Dlatego wydaje mi się ze WWE uhonoruje go za to i to właśnie Neville zostanie nowym mistrzem.

TYP: Neville

Raw Women’s Champion Charlotte Flair vs Bayley

Wydaje mi się ze o tej walce nie ma co się rozpisywać, na pewno jest to w miarę ciekawie prowadzony feud pomiędzy paniami, ale zwycięzca dzisiejszej walki jest raczej znany. Mowa tu o Charlotte, jest za wcześniej żeby zakończyć jej streak na PPV, powinno stać się to Wrestlemanii i dlatego do tego czasu pas będzie w posiadaniu Charlotte.

TYP: Charlotte

No Disqualification Match for WWE Universal Championship Kevin Owens vs Roman Reigns

Jedno jest pewne, któryś z „głównych mistrzów” straci dzisiaj pas, tylko pytanie brzmi który? Wydaje mi się że Owens jest bezpieczny, a dlaczego? Po pierwsze Jericho zostaje zamknięty w klatce nad ringiem a sama walka odbywa się w stypulacji bez dyskwalifikacji co przemawia na korzyść Romana. W walce może zainterweniować Triple H, który pomorze wygrać Owensowi, a następnie pojawi się Rollins by podbudować ich walkę an Wrestlemanii.

TYP: Kevin Owens

WWE Champion AJ Styles vs John Cena

Tak jak pisałem wyżej, któryś z mistrzów (przynajmniej według mnie) straci tutaj pas i prawdopodobnie będzie to AJ Style. Warto przypomnieć ze Cena przegrał ze Stylesem dwukrotnie, a raczej mało kto może pochwalić się takimi statystkami. Cena prawdopodobnie wejdzie na Wrestlemanie jak mistrz, chociaż mam nadzieje ze to jednak AJ obroni tytuł.

TYP: John Cena

The 2017 Royal Rumble Match

Pora na to, na co wszyscy czekają. Zacznijmy może od tego czego mozemy się w tej walce spodziewać. Przede wszystkim obstawiam debiuty Tye’a Dillingera, Samoa Joe i Shinsuke Nakamury, oprócz tego powroty takich gwiazd jak Kurt Angle czy Finn Balor. Odpowiedzmy sobie na pytanie, które cały internet, cze Kenny Omega zadebiutuje? Wydaje mi się że pomimo tego co mówi sam Kenny, jest na to jakaś szansa. Co do zwycięzców mam dwóch faworytów, Finn Balor i The Underatker, jednak bardziej przychylnie kieruję się ku Balorowi, chociaż RR Match w tym roku jest tak wypełniony gwiazdami, ze praktycznie każdy ma jakieś szanse na zwycięstwo.

TYP: Finn Balor