Dark Match Main Event, Występy Undertakera, Śmierć byłego zawodnika ECW, Informacje o kontuzji AJ Styles’a, Druga walka na MZW Beatdown

» W Dark Matchu pomiędzy lokalnymi wrestlerami na Main Event walkę przerwali Luke Gallows i Karl Anderson. O ile na Raw zostali dosyć ciepło przywitani przez fanów, to dzień później już nie było tak miło.

» Jak informowaliśmy wcześniej AJ Styles mógł doznać kontuzji na ostatnim Smackdown. Jeden z działaczy przyznał, że wyglądało to naprawdę źle, ale AJ Styles wydaje się być w porządku i powinien się pojawić na najbliższych eventach. Sam AJ na twitterze napisał:
,,Będę gotowy na rock !!! Do zobaczenia wkrótce.”

» Undertaker po różnych plotkach o jego występach w Europie wystąpi jednak na dwóch eventach : 19 kwietnia na tapingach Smackdown w Londynie i 20 kwietnia w Newcastle. Najprawdopodobniej wystąpi tam w drużynie z Kane’m przeciwko Braun’owi Stroman’owi i Erick’owi Rowan’owi.

» Były zawodnik ECW Balls Mahoney zmarł w wieku 44 lat. Przyczyny jego śmierci nie są jeszcze bliżej znane. [*]

» Dodatkowo mamy najświeższe informacje z polskiej sceny wrestlingowej. Na gali MZW Beatdown Asmund zmierzy się z debiutującym w Polsce zawodnikiem czeskim – SkullEvilem, w submission matchu. Gala odbędzie się 14 maja w Głuchołazach. Jak na razie to druga potwierdzona walka na tę galę. A poniżej macie link do wywiadu z debiutantem:
Kliknij tu