Pop dla Zayna, Backyardowa Wrestlemania, Projekt Chrisa Jericho, Więcej o zawieszeniu Konnora i Rose’a, Theme song Tuckera Knighta

» Chris Jericho niedawno zawitał do studia nagrań, gdyż pracuje nad nowym, specjalnym projektem swojego zespołu rockowego Fozzy.

» Rywal Barona Corbina z poprzedniego odcinka NXT – Tucker Knight wyszedł ostatnio przy theme songu byłej WWE Divy – Tori. Tytuł tej muzyki to ,,Full Out”, a link macie poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=fxq7mniWxZE

» Podczas zawitania WWE do Dubaju zauważono, że największy pop otrzymał Sami Zayn, szczególnie, kiedy wygłosił promo po arabsku. Wyniki tego Live Eventu zobaczycie nieco później tylko na MyWrestling.

» W jednym z krajów arabskim młodzież postanowiła zrobić swoją własną Wrestlemanię, na której miał miejsce między innymi Money in the Bank Ladder Match. Całe wydarzenie posiada profesjonalny, zmontowany komentarz WWE, poniżej macie link.
https://www.youtube.com/watch?v=PaZk9-2x4vI

» W sobotę informowaliśmy o zawieszeniu dwóch zawodników z WWE za używanie nieodpowiednich środków. Dave Meltzer postanowił podać ciekawostkę odnośnie wcześniejszych zawieszeń tych oto zawodników : Konnor był zawieszony w 2006 roku, na rok przed ogłoszeniem przez WWE programu Talent Wellness, gdy to jeszcze pracował w rozwojówce Deep South Wrestling. Meltzer donosi również, że Rose był zawieszony w 2013 roku, ale nie zostało to podane do publicznej informacji, tak samo jak Konnor, Rose był wtedy zawodnikiem jednej z rozwojówek.