Corey Graves żegna się z NXT, Zwycięzcy głosowania NXT Awards, Telewizyjny debiut Tylera Bate’a w żółtym brandzie, Samoa Joe w tłumie podczas Takeover: San Antonio

» Podczas wczorajszego panelu Kick-Off przed NXT Takeover: San Antonio dowiedzieliśmy się, że Corey Graves żegna się ze stanowiskiem komentatora żółtego brandu. Na jego miejscu zastąpi go Nigel McGuinness, którego można kojarzyć z Ring of Honor i turnieju w Wielkiej Brytanii organizowanego przez WWE. Graves zaznaczył, że odchodzi z NXT z powodu zobowiązań z WWE. Jak wiadomo, jest on także obecnie komentatorem RAW.

» Z kolei w Dark Matchu przed Takeover, uczestnik wspomnianego nieco wyżej turnieju – Wolfgang pokonał w bardzo szybki sposób Aarona Solowa. Ten drugi jest ponoć zaręczony z gwiazdą kobiecej dywizji na RAW, Bayley.

» Oto zaś zwycięzcy w poszczególnych kategoriach jeśli chodzi o promowane w ostatnim czasie głosowanie fanów NXT:

* Tag Team of the Year: The Revival

* Breakout Star of the Year: Peyton Royce & Billie Kay

* Female Competitor of the Year: Asuka

* Male Competitor of the Year: Shinsuke Nakamura

* Best Competitor of the Year: Shinsuke Nakamura

* Match of the Year: #DIY vs. The Revival (2-out-of-3 Falls NXT Tag Team Championship Match, NXT TakeOver: Toronto)

» Tymczasem UK Champion Tyler Bate zaliczy swój telewizyjny debiut w środę, 1 lutego. Walczył on na wczorajszych tapingach w San Antonio z Oney Lorcanem.

» Choć Samoa Joe nie występował na wczorajszej gali Takeover, to kamera pokazała go jak był w tłumie podczas walki Rodericka Stronga z Andrade “Cien” Almasem. Najprawdopodobniej zadebiutuje on w głównym rosterze podczas dzisiejszego Royal Rumble Matchu.