Ronda Rousey nie obejrzy walki Brocka Lesnara, Czy w rzeczywistości James Ellsworth jest złym facetem?, Gwiazdy UFC niezadowolone z powrotu Brocka Lesnara

» Ronda Rousey udzieliła wywiadu dla TMZ Sports, w którym wyjaśniła, dlaczego nie zamierza oglądać konfrontacji Brocka Lesnara z Danielem Cormierem:

”Nie zamierzam oglądać pojedynku Brocka Lesnara z Danielem Cormierem, ponieważ obaj są moimi przyjaciółmi i trudno będzie mi oglądać, jak jeden przegrywa. Nie jestem zadowolona z tego w jaki sposób się, to rozwinęło. Znam obu facetów i nie chcę widzieć w jaki sposób niszczą się nawzajem, a potrafią to doskonale”.

» Po ponownym dołączeniu do WWE, James Ellsworth robi wszystko, aby jak najdłużej pozostać w firmie. W ostatnim czasie przed pojedynkiem z Asuką na SmackDown Live sprawił, że każdy powinien się z nim liczyć. On aktualnie pełni rolę heela, ale w rzeczywistości jest miłym facetem, co pokazał w poniżej zamieszczonym materiale wideo. Jeden z fanów był zaskoczony spotkaniem z Ellsworthem, że nie był w stanie zamknąć swoich ust.

It’s about making memories and putting smiles on peoples faces, I’ll never lose sight of that

Post udostępniony przez James Ellsworth (@jamesellsworthwrestling)

» Brock Lesnar w ostatnim czasie powrócił do Octagonu. Jego powrót bardziej przypominał segment z profesjonalnego wrestlingu niż zwykłe wyzwanie do walki w MMA. Niektórzy zawodnicy UFC byli wściekli z rzekomo zainscenizowanej konfrontacji w związku, z czym postanowili wyrazić swoje zdanie na temat segmentu.