ROH TV 20.06.15 – Raport

A się dzisiaj będzie działo ! Strong vs Nakamura. Bullet Club vs Chaos. To trzeba zobaczyć ! 

 

 

Walka nr 1: Shinsuke Nakamura vs Roderick Strong
Ogromny pop dla Nakamury. Na początku panowie pobawili się trochę w technikę, po czym Roddy dostał z kolanka w szyję na krawędzi ringu. Strong na barierce dla widzów dostał Running Knee, ale po przerwie reklamowej zdołał wyrównać szanse. Nakamura wyleciał z ringu i przez liny dostał Dropkick. Roddy myslał o Strong Hold, ale sam dął się wpuścić w Sleeper Hold rywala. widząc że Roddy zaczyna się z tego uwalniać, Shinsuke dorzucił Lungblower i reverse Exploder Suplex. W odpowiedzi Roddy trafił przeciwnika Jumping Knee w górnym narożniku oraz Backbreaker w to miejsce. Nakamura zablokował Suplex i z narożnika wykonał Flying Knee, po którym obaj leżeli na macie. Roderick pomyślnie wymierzył Double Knee Gutbuster i założył Strong hold. Nakamura na swoje szczęście zdołał sięgnąć lin. Roddy’emu udało się wykonać Sick Kick oraz Strong Breaker…. ale tylko 2 count !! Fani skandują „this is awesome”. Nakamura uwolnił się spod Suplexu i wykonał Boma Ye, co ku zaskoczeniu wszystkich dało tylko 1 count. Nakamura gotów na więcej, lecz Roddy atakuje przez Jumping Knee. Japończyk jednak wymierza Superkick i zgarnia pinfall !

Zwycięzca: Shinsuke Nakamura

 

 

 

 

Walka nr 2: Gedo vs Michael Elgin
Krótki pojedynek, bo i wiadomo jak cholera było, jaki będzie wynik. Od początku widoczne było, że Elgin ma sporą przewagę w sile. Gedo robił uniki i próbował kontratakować, ale niewiele z tego wynikało. Elgin wykonał swój Delayed Vertical Suplex oraz Backbreaker, zaś przy próbie Corkscrew Senton rywal się odsunął. Gedo przeszedł do ofensywy i po Superkicku uzyskał 2 count. Michael trafił rywala Double Stompem w plecy, a to pozwoliło na Buckle Bomb oraz Spinning Sit Out Powerbomb, w efekcie czego mamy pinfall.

Zwycięzca: Michael Elgin

 

 

 

 

W dzisiejszym Inside ROH przyglądamy się, co się działo na majowych eventach ROH & NJPW.

 

 

 

 

Walka nr 3: Kazuchika Okada i Roppongi Vice vs AJ Styles i The Young Bucks (w/ Doc Gallows i Karl Anderson)
Niesamowity 6-man tag team match, który po prostu trzeba zobaczyć ! Najpierw Okada ze Stylesem, potem Rpg Vice z Young Bucksami zarzucili porządne tempo. Bulelt Club zyskali na jakiś czas kontrolę nad Barrettą. Po przerwie reklamowej Trent był na drodze do upragnionej zmiany, ale Styles i Matt Jackson stracili jego tag team partnerów na podłogę. Potem jednak Nick przy Swanton Bomb nadział się na nogi rywala; Barretta jeszcze powalił Jacksona poprzez Tornado DDT i mamy zmianę. Romero atakował jak maszyna i nie powstrzymał go od tego nawet otrzymany Superkick od Matta. Okada zajął się Stylesem, nie dając mu ani chwili wytchnienia. AJ ze Springboard Moonsault chciał przejść do Inverted DDT, ale Okada zablokował to i wymierzył Air Raid Crash Neckbreaker. Nick wywalił Okadę Superkickiem, lecz sam zaraz potem dostał Dropkick od Romero i Flying Knee od Barretty. Z kolei Matt poza ringiem trzymany na barkach Trenta dostał Running Knee od Rocky’ego.
Okada dostał Bloody Sunday od Stylesa, na co jednak Okada odpowiedział Tombstone Piledriverem. Do akcji wkroczyli Young Bucksi, w wyniku czego Romero dostał Springboard X-Factor od Nicka oraz Buckle Bomb & Enzuigiri od obu Jacksonów. Do tego jeszcze Springboard Senton od Matta, ale tylko 2 count. Zapowiadało się na More Bang for Your Buck, ale Barretta wymierzył German Suplex z narożnika Mattowi. Nick dostał Suicide Dive od Romero, a Matt Elbow Drop od Okady. Matt nie dał sobie wykonać Rainmaker, w dodatku przypomniał o sobie Styles poprzez Phenomenal Forearm. Barretta chciał skontrować Bloody Sunday na Spike Jig N Tonic, ale zjawił się Nick, który Superkicka wymierzył romero oraz Barrecie….. co sprawił że Styles wykonał kontrę z Spike Jig N Tonic na Code Red !!
Okada Dropkickiem powstrzymał Stylesa przed Styles Clashem na Trencie i wszyscy leżą na macie. Gdy wstali, cała szóstka była w ataku. Styles i Young Bucksi w tym samym momencie wymierzyli swym rywalom Superkick !! Okada próbował jeszcze walczyć, ale dostał Superkicki & Pele Kick ! Barretta został sam i otrzymał on Spike Bloody Sunday od Stylesa, potem Meltzer Driver. Styles przytrzymał Trenta na podwójny Superkick od Young Bucsków, do tego jeszcze Styles Clash i nie mogło być z tego nic innego, jak pinfall !

Zwycięzcy: AJ Styles i The Young Bucks

 

 

 

 

Co tu pisać….. main event zobaczyć TRZEBA ! Z openera też powinniśmy być w pełni usatysfakcjonowani. Starcie Elgina z Gedo było, można powiedzieć, przerwą na rozluźnienie się. Ten epizod ROH TV jest wręcz fontanną ringowych emocji ! Woo hoo !

Oglądajcie Ring of Honor !

 

Autor: KL