ROH ogłasza walkę o tytuł World Six-Man Tag Team Championship, Zawodnik AEW już po operacji – ile będzie pauzował?, Paul Wight o tym kogo chętnie widziałby w AEW

» Ring of Honor ogłosiło walkę o pasy World Six-Man Tag Team Championship na galę ROH 19th Anniversary. Shane Taylor Promotions (Shane Taylor, Moses & Kaun) bronić będą swoich tytułów przeciwko MexiSquad (Bandido, Flamicie & Rey’owi Horus). Event poświęcony 19-leciu ROH odbędzie się w piątek 26 marca i będzie transmitowany poprzez PPV, Fite TV oraz HonorClub. Tej nocy, każde mistrzostwo Ring of Honor będzie postawione na szali.

Poniżej dotychczasowa karta walk na te wydarzenie:

  • ROH World Title Match: Jay Lethal vs RUSH (c)
  • ROH World Television Title Match: Dragon Lee (c) vs Tracy Williams
  • ROH World Six-Man Tag Team Titles Match: Shane Taylor Promotions (c) vs MexiSquad
  • Grudge Match: EC3 vs Jay Briscoe

» Zawodnik AEW, Anthony Bowens przeszedł już operację kolana i może wrócić do akcji w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Członek The Acclaimed, swoją ostatnią walkę odbył 4 lutego na Dynamite. Razem z Maxem Casterem przegrali wówczas z Chrisem Jericho & MJF’em.

» Paul Wight odbył niedawno rozmowę z Renee Paquette w ramach jej podcastu Oral Sessions. Były gwiazdor WWE wyznał oczywiście, że jest podekscytowany pracą w AEW i nie może doczekać się wszystkich tych rzeczy, które będą się działy. Zapytany o to, kogo widziałby w All Elite Wrestling, odpowiedział:

“Szczerze mówiąc, jest jeden facet za którym bardzo tęsknię. Nie wiem, czy on kiedykolwiek będzie jeszcze walczył, ale jest to Mark Henry. Uwielbiam go. Mark byłby tutaj niesamowity, ponieważ ma oko do wyszukiwania talentów. Nie każdy o tym wie, ale to naprawdę inteligentny facet. Chętnie bym go tutaj zobaczył.”

A wy? Chcielibyście zobaczyć Marka Henry’ego w AEW? Dajcie znać w komentarzach! 😉