https://www.youtube.com/watch?v=do8hCfSwvT0

Roderick Strong doznał kontuzji na AEW Rampage? – Aktualizacja stanu zdrowia zawodnika

26 kwietnia na tygodniówce AEW Dynamite zadebiutował Roderick Strong pomagając Adamowi Cole’owi w konfrontacji z Chrisem Jericho.

Obecnie były NXT North American Champion jest jedną z ważniejszych postaci w telewizji AEW ze względu na angaż w storyline z udziałem MJFa oraz Adama Cole’a.

Na wczorajszym AEW Rampage, Roderick Strong rywalizował z Actionem Andrettim. W trakcie tego pojedynku Andretti wyprowadził Spanish Fly, po którym Strong wylądował na głowie. Ten incydent sprawił, że sędzia natychmiast przerwał liczenie sprawdzając obecny stan zdrowia Rodericka Stronga. Po chwili przy zawodniku pojawili się jego koledzy z drużyny i mimo urazu były wrestler WWE był w stanie dokończyć starcie odnosząc kolejne zwycięstwo w telewizji AEW.

Tuż po Rampage, Bryan Alvarez opublikował wpis na Twitterze informując w nim, że Roderick Strong nie doznał żadnego urazu. Ta informacja została potwierdzona przez samego wrestlera.

Mówi się, że wszystko w porządku z nim, nie wiem jak. – Bryan Alvarez.

Nie możesz mnie powstrzymać. #NeckStrong. – Roderick Strong.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl