Asuka przejmie kontrolę w Damage CTRL? – Niepewna przyszłość Bayley

Asuka od dłuższego czasu postrzegana jest jako jedna z najlepszych wrestlerek, które występują na Friday Night SmackDown.

Obecnie zaangażowana jest w storyline z Damage CTRL, ale wygląda na to, że niezwykle doświadczona zawodniczka chce czegoś więcej.

W ubiegłym tygodniu Asuka odwróciła się od swoich tag team partnerek, którymi były: Charlotte Flair oraz Bianca Belair, dołączając do Bayley, IYO Sky oraz Kairi Sane.

Powyżej wspomniana sytuacja sprawiła, że fani wrestlingu zaczęli zastanawiać się nad przydatnością Bayley, która jako jedyna ze stajni Damage CTRL nie wywodzi się z kraju dalekiego wschodu.

Była WWE Women’s Champion za pośrednictwem Twittera opublikowała post sugerując w nim chęć przejęcia pozycji lidera w Damage CTRL.

Czyż nie jestem w centrum? Myślę, że powinnam mieć kontrolę nad damage. Ponieważ jestem żywą legendą. Prawda?

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl