https://www.wwe.com/shows/wwenxt/article/lexis-king-makes-his-nxt-debut

Booker T chce pomóc Lexisowi Kingowi w NXT

WWE Hall of Famer Booker T w najnowszej odsłonie swojego podcastu wypowiedział sie na temat Lexisa Kinga.

Z pewnością Lexisa Kinga znacie z innego ring name’u. 30-letni wrestler w przeszłości występował jako Brian Pillman Jr między innymi w MLW czy AEW.

Booker T wyjawił, co Lexis powinien zrobić, aby odnieść sukces w NXT.

Powinien schudnąć 8 funtów. Potrzebujemy Lexisa Kinga mniejszego o 8 funtów. Wiesz telewizja sprawia, że w pewnych miejscach prezentujesz się nieco inaczej niż naturalnie. Zamierzam z nim mocno popracować, wiesz ja zwracam uwagę na takie drobnostki. Fani są w stanie wychwycić najmniejsze potknięcie, dlatego pracując przed ludźmi musisz się ich wystrzegać. Niewiele osób jest w stanie powiedzieć Ci, co powinieneś zrobić, jakie wady zniwelować, aby stać się jeszcze lepszym wykonawcą. Ja mówię to, co mi leży na sercu.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl