Booker T o nadchodzącej gali AEW-NJPW Forbidden Door

W najnowszym odcinku swojego podcastu,  Booker T wypowiedział się na temat nadchodzącego eventu AEW-NJPW Forbidden Door i powiedział, że nie sądzi, aby było duże zainteresowanie ze strony zwykłych fanów. Zasugerował, że większość amerykańskich fanów prawdopodobnie nie interesuje się japońskim wrestlingiem.

„To co mówię, nie mam nic przeciwko New Japan Pro Wrestling czy coś w tym stylu. Nie sądzę, żeby większość ludzi tutaj w Stanach Zjednoczonych szukała sposobu obejrzenia japońskiego wrestlingu. Po prostu w to nie wierzę. Będą go uwielbiać, rozumiem to. Fanbase AEW, oni to pokochają. Ale chcę powiedzieć, że poza fanbase AEW, nie ma zbyt wielu ludzi, którzy będą na to patrzeć jak na zakazane drzwi, ponieważ nie wie o tym zbyt wiele osób poza fanbase AEW. To jest cross-promocja, to nie są zakazane drzwi, tak jak mówię. Nie ma nic zakazanego w tym, że japońscy wrestlerzy przychodzą i walczą z wrestlerami AEW”.

Booker zaznaczył jednak, że jest podekscytowany możliwością zobaczenia Will’a Ospreay’a walczącego na gali:

„Człowieku, Will Ospreay to talent, jest ruchliwy, jest szybki, może zrobić wszystko. Może latać, może walczyć na macie, może robić po prostu wszystko. Tak więc, z kimkolwiek go zestawisz, lepiej, żeby miał trochę wytrzymałości, żeby jego nogi były gotowe do akcji. W AEW mają mnóstwo zawodników, którzy mogą wyjść na ring i prowadzić tego typu pojedynki. Nie wiem, czy Kenny Omega wróci na ten występ, ale oczywiście on i  Omega na pewno mają za sobą długą wspólną historię. Na pewno mogliby wyjść i dać publiczności taki mecz, którego nie widzimy tu w Stanach regularnie. Oczywiście Danielson byłby gościem, z którym mógłby tam wyjść i walczyć. Oczywiście, rynkowym gościem będzie CM Punk, który może go tam wystawić. Jeśli chcesz mieć tylko te dwa znaczące nazwiska. Często te nazwiska są ważniejsze od pojedynku. Czasami, jeśli chodzi o zapewnienie mi głównego wydarzenia”.