Ringowy debiut byłego NXT Championa na AEW Dynamite: Homecoming, Chavo Guerrero zastąpił Vickie w AEW, Hikuleo vs Lance Archer o IWGP US Title

» Malakai Black znany również jako Tommy End oraz Aleister Black zadebiutuje w ringu All Elite Wrestling 4 sierpnia podczas Dynamite: Homecoming. Przeciwnikiem byłego wrestlera WWE będzie Cody Rhodes. Wspomniana dwójka prowadzi ze sobą feud od momentu debiutu byłego NXT Championa w AEW, co miało miejsce dwa tygodnie temu. Black zmierzył się z trenerem Cody’ego, czyli Arnem Andersonem uderzając go Black Mass.

» Były WCW i WWE Cruiserweight Champion został nowym konsultantem Andrade El Idolo występującego w All Elite Wrestling. Chavo Guerrero na Fyter Fest zastąpił swoją ciotkę, Vickie Guerrero.

Słyszałem, że jest to miejsce, w którym warto być – powiedział Chavo. Kiedy szedłem przez zaplecze nie mogłem uwierzyć, że są tam takie talenty. Co za wspaniały czas na bycie fanem wrestlingu. Z całym szacunkiem dla wszystkich mężczyzn i kobiet, nie widzę tutaj nikogo, kto posiada tyle talentu, co Andrade El Idolo.

Dalsza wypowiedź Chavo natychmiast została przerwana przez Pentagona, Fenixa oraz PACA. Chavo Guerrero z WWE pożegnał się w 2011 roku. Od tego momentu pracował dla wielu federacji zdobywając z nich liczne mistrzostwa takie, jak: TNA World Tag Titles, Lucha Underground’s Gift of the Gods Championship oraz AAA’s Lucha Libre World Cup (2016). W ubiegłym roku Guerrero asystował przy produkcji Young Rock oraz GLOW.

» Podczas Fyter Fest byliśmy świadkami Texas Deathmatchu pomiędzy Jonem Moxleyem, a Lancem Archerem. Pojedynek zakończył się zwycięstwem pretendenta, który zdobył IWGP US Championship. Pojedynek zakończył się w momencie, kiedy sędzia wyliczył ówczesnego mistrza do dziesięciu.

Dla Lance’a Archera jest to drugie panowanie z IWGP US Championship, które po raz pierwszy zdobył w 2019 roku. NJPW Star Hikuleo zmierzy się z obecnym mistrzem IWGP US.