Ring of Honor ujawnia pierwszych członków Hall of Fame, Riho ujawnia szczegóły odnośnie swojej kontuzji

0
roh-hall-of-fame-1

» Federacja Ring of Honor zapowiedziała wprowadzenie pierwszej drużyny do Hall of Fame.

Mowa tutaj o ROH World Tag Team Champions The Briscoes.

Mark Briscoe & Jay Briscoe współpracują z ROH od wielu lat. 18-letni Jay pokonał Amazing Reda w pierwszym w historii ROH Singles Matchu – The Era of Honor Begins – 23 lutego 2022 roku. Jayowi przy ringu towarzyszył Mark. Od tego momentu bracia aż dwunastokrotnie posiadali ROH World Tag Team Titles, raz ROH World Six-Man Tag Team Titles, a Jay aż dwukrotnie ROH World Title. W latach 2010 oraz 2019, The Briscoes zostali mianowani Tag Team of the Year.

11 grudnia na Final Battle, The Briscoes pokonali The OGK, dzięki czemu po raz kolejny stali się posiadaczami ROH World Tag Team Titles. Specjalny odcinek Hall of Fame odbędzie się 5 marca. W ciągu najbliższych tygodni firma ogłosi kolejnych kandydatów do klasy HOF. Warto przypomnieć, że firma wznowi działalność 1 kwietnia organizując event Supercard of Honor XV w Curtis Culwell Center, Garland.

» Wrestlerka All Elite Wrestling Riho za pośrednictwem Twittera zaznaczyła, że obecnie przechodzi rehabilitację po kontuzji obojczyka, której prawdopodobnie doznała 8 stycznia na Battle of The Belts w konfrontacji z AEW Women’s World Champion Britt Baker.

Jestem teraz w Japonii! Mam złamany obojczyk i przechodzę rehabilitację (Już tak bardzo nie boli). Odpocznę i wyleczę się całkowicie, ponownie dam z siebie wszystko! !! !!.

https://twitter.com/riho_gtmv/status/1488150070625456133?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1488150070625456133%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpublish.twitter.com%2F%3Fquery%3Dhttps3A2F2Ftwitter.com2Friho_gtmv2Fstatus2F1488150070625456133widget%3DTweet

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy utalentowana wrestlerka powróci do federacji All Elite Wrestling.

Strona internetowa |  Więcej postów

Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.