Riddle wypowiada się o Randym Ortonie, Lana podsyca potencjalny debiut w AEW i konfrontacja z Sammym Guevarą

» WWE RAW Tag Team Champion Riddle wystąpił w podcaście WWE After The Bell prowadzonym przez Coreya Gravesa. Mistrz wypowiedział się na temat swojego tag team partnera z RKBro.

Prawdopodobnie spędziłem więcej czasu w autobusie AJ Stylesa. To był inny czas inna era ThunderDome. Poprosił mnie o wejście do autobusu, po czym zadał kilka pytań. Widziałem autobus Randy’ego, ale w tym czasie nie spędzałem wiele czasu w jego pojeździe. To trochę, jak z Vincem McMahonem przytulającym wiele osób. Widziałem to, ale nie doświadczyłem na własnej skórze. Wiem, że istnieje możliwość wejścia do autobusu Randy’ego, czy przytulenie się z Vincem McMahonem. Gadam zbyt wiele. To dlatego walcząc w UFC mówiłem tak wiele dziwnych rzeczy biorąc wiele walk. Lubię rywalizować z innymi osobami oraz gadać bzdury. Za to otrzymujemy pieniądze. Wiem, że Randy zanim mnie poznał nie przepadał za moją osobą. Jestem pewien, że Goldberg nie przepadał za mną, ale na SummerSlam podaliśmy sobie dłoń. Ten moment świadczył o szacunku, jakim obdarzył mnie WWE Hall of Famer. Nie chcę nikogo denerwować, ale to wszystko, co mówię jest zupełnie szczere.

» Była wrestlerka WWE Lana skonfrontowała się z AEW TNT Championem Sammym Guevarą podczas konwentu Legends of the Ring w New Jersey.

Doświadczona wrestlerka za pośrednictwem Instagrama opublikowała materiał wideo, w którym oskarżyła Guevarę o nieuczciwe zwycięstwo odniesione w rywalizacji z jej mężem Miro na ostatnim Dynamite.

Po pierwsze oszukiwałeś – powiedziała Lana w materiale wideo stojąc obok Guevary. Według prawa, oszukiwałeś.

Kiedy nowy mistrz TNT wspomniał o tym, jak Miro próbował zaatakować go odsłoniętym kolanem. Na odpowiedź Lany nie musieliśmy długo czekać, a brzmiała ona następująco.

On nigdy nie oszukuje, nawet nie wiem, o czym mówisz. Zawsze gramy zgodnie z zasadami. Oszukiwałeś i wygrałeś, więc być może będę musiała ukraść ten (tytuł) w środku nocy.

Jeden z fanów zapytał Lanę o możliwość dołączenia do AEW.

Cóż, powiem Ci bądź na bieżąco. Nie mogę wyjawić wszystkiego. Nie mogę w tym momencie podać całej gorącej herbaty na tacy.