Shelton Benjamin o swoim powrocie, Push dla Owensa ?, Rywalizacje między brandami, Nieobecność Paige

» Była gwiazda WWE Shelton Benjamin, którego powrót zapowiedziany był na jedno z najbliższych SmackDown ogłosił, że do jego powrotu nie dojdzie, a napewno nie tak szybko jak było to ogłaszane. Shelton wyznał, że dowiedział się o kontuzji i czeka go pilna operacja stożka rotatorów w ramieniu. Benjamin podziękował WWE za możliwość odkrycia kontuzji i zapewnił, że powróci do ringu, ale na razie musi skupić się na operacji i powrocie do sił.

» Mówi się, że oficjele WWE bardzo cenią pracę jaką wykonuje Kevin Owens. W pewnym momencie istniały plany na to, aby KO zdobył walizkę Money in the Bank, jednak jak dobrze wiemy to się nie stało. Przewiduje się, że Kevin Owens znajdzie się w main eventach gal PPV jeszcze przed WrestleManią 33.

» Istnieją także pogłoski, że Vince McMahon jest bardzo za tym, aby do federacji powrócił John Morrison. Niektórzy na zapleczu WWE twierdzą, że Morrison może pojawić się na którymś z brandów jeszcze przed końcem obecnego roku. Przeszkodą może okazać się fakt, że John jest związany kontraktem z Lucha Underground, gdzie występuje pod ring name’m Johnny Mundo.

» Mistrzowie NXT Dash & Dawson feudowali przez ostatnie kilka tygodni z Tomasso Ciampa oraz Johnny’m Gargano i prawdopodobnie te dwa tag team’y zmierzą się o mistrzostwo na gali NXT TakeOver: Brooklyn II. Gala ta odbędzie się 20 sierpnia w Barclays Center w Brooklynie, Nowym Jorku.

» Jak możemy zauważyć przez ostatnie kilka tygodni, Randy Orton pozostaje w konflikcie z Brockiem Lesnarem, obaj zawodnicy pozostają w różnych brandach, co pozwoliło wysnuć wniosek, potwierdzony przez plotki z zaplecza WWE, iż federacja zamierza raz na jakiś czas prowadzić takie feudy międzybrandowe. Plotka głosi, że rywalizacje takie ujrzeć będziemy mogli wyłącznie w okolicach ‘wielkiej czwórki PPV’, czyli Royal Rumble, WrestleMania, SummerSlam oraz Survivor Series.

» WWE odwołało obecność byłej dwukrotnej Divas Champion Paige na krótkim tour’ze WWE po Nowej Zelandii i Australii, podczas którego Paige miała występować w Tag Team match’ach u boku Sashy Banks. Matka Paige, Saraya Knight użyła Twittera, aby wyjaśnić fanom, że to nie problemy w życiu prywatnym są powodem nieobecności Paige, zaś jest nim kontuzja i przechodzona przez Paige fizjoterapia. Nie znamy szczegółów kontuzji Paige, wiadomo tylko, że dotyczy ona okolic pleców i szyi.