Przeciwnik The Rocka na WrestleManię 32, SummerSlam ponownie w Nowym Jorku, Kelly Kelly o Charlotte i wiele więcej!

» Ostatnie doniesienia mówiły, że na WrestleManii 32 zobaczymy walkę pomiędzy Brockiem Lesnarem, a The Rockiem. Wszystko wskazuje jednak na to, że tego pojedynku zabraknie w karcie walk największej gali 2016 roku. Obecnie wraca się do koncepcji walki Rocka z Triple H’em i jest to możliwe, gdyż jak pamiętamy mały początek tego feudu mogliśmy już oglądać chociażby na poprzedniej WrestleManii i na jednym z tegorocznych SmackDown. Wtedy mówiło się natomiast, że oprócz tej walki, odbędzie się też mecz kobiet – Stephanie McMahon vs Ronda Rousey. Niestety, mistrzyni UFC nie dostała pozwolenia na taki występ i pewne jest to, że Ronda ze Stephanie nie zawalczy. Wracając jednak do The Rocka – z kim chcielibyście zobaczyć go w ringu na WrestleManii 32? Z Lesnarem, Triple H’em, czy może kimś jeszcze innym? Ja osobiście z chęcią obejrzałbym pojedynek Rock vs HHH, gdyż przede wszystkim są już jakieś podstawy, aby ta walka się odbyła. Z drugiej strony jeszcze bardziej chciałbym zobaczyć Huntera rywalizującego ze Sethem Rollinsem. No cóż… do WrestleManii pozostało jeszcze trochę czasu, więc wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

» WWE zapowiedziało, że największa gala lata – SummerSlam w 2016 i 2017 ponownie zawita do Nowego Jorku. Areną zmagań będzie oczywiście Barclays Center. Oto daty poszczególnych eventów:

2016:
Sobota, 20 sierpnia – NXT

Niedziela, 21 sierpnia – SummerSlam

Poniedziałek, 22 sierpnia – Monday Night Raw

2017:
Sobota, 19 sierpnia – NXT

Niedziela, 20 sierpnia – SummerSlam

Poniedziałek, 21 sierpnia – Monday Night Raw

Na pewno warto zwrócić uwagę na NXT, którego tak jak w tym roku gala odbędzie się podczas weekendu SummerSlam. Oczywiście nie mamy potwierdzenia, że będą to gale Takeover, czy też tylko tapingi TV, ale należy być dobrej nadziei i osobiście liczę na większe gale zaserwowane przez NXT.

» Utrzymując się w temacie NXT, warto zaznaczyć, iż reprezentant tej właśnie tygodniówki – Jason Jordan kończy dzisiaj 27 lat, natomiast były WWE Hardcore Champion – Steve Blackman 52 lata. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» W kwietniu br., WWE ogłosiło nową, międzynarodową kadrę rekrutów, w tym byłych sportowców w innych dyscyplinach, kulturystów i niezależnych wrestlerów, którzy będą szkolić swoje umiejętności w Performance Center. Podczas sobotniego live eventu NXT, trójka mężczyzn z tej właśnie kadry zadebiutowała w Battle Royal. Są to Peter Howard – angielski rugbista, Thomas Kingdon – amatorski kulturysta i Kenneth Crawford, który z kolei przez 4 lata służył w amerykańskim Marines.

http://twitter.com/PeteHowardWWE/status/647975988425543680/photo/1

» Była diva WWE – Kelly Kelly w rozmowie z Digital Spy została zapytana o to z jaką zawodniczką z obecnego rosteru chciałaby zawalczyć. Odpowiedziała:

“To zabawne, bo czuję się jak wszystkie dziewczyny które tam teraz pracują. The Bella Twins wciąż tam są, Natalya wciąż tam jest, Alicia Fox wciąż tam jest, Rosa Mendes także tam jest. Nie ma wielu nowych. Może Paige. Kiedy odchodziłam, ona przyszła. Myślę, więc, że z nią chciałabym pracować na pewno.”

Drugie pytanie brzmiało natomiast co sądzi o nowej mistrzyni Divas – Charlotte.

Myślę, że Charlotte jest świetna. To wspaniała zawodniczka, która jest utalentowaną gimnastyczką. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z niej. Myślę, że ona naprawdę na to zasługuje, gdyż tak ciężko na to pracowała. To niesamowite.

» Tanner Saraceno – tegoroczny uczestnik Tough Enough ogłosił niedawno, iż zamierza rozpocząć przygotowania do walk MMA. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć mu sukcesów w nowej dla niego dyscyplinie!