Powrót The Shield do UK, Z kim chce walczyć Jinder Mahal?, Joey Ryan o przyszłości Lucha Underground, Adam Cole w serialu Anthony Bourdain Parts Unknown

» WWE UK na swoim oficjalnym profilu na twitterze zamieściło materiał wideo z powrotu The Shield do UK po raz pierwszy od ponad trzech lat:

» WWE Champion Jinder Mahal udzielił wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat zawodników, z którymi chciałby się zmierzyć w WWE:

”Aktualnie moim głównym celem jest starcie z obecnym WWE Univeral Championem Brockiem Lesnarem, ponieważ byłoby to niesamowite starcie gigantów. Hmmm z Romanem Reignsem myślę, że także mógłbym stworzyć niesamowite widowisko podobnie do jego partnera z The Shield, Setha Rollinsa – w przeszłości razem występowaliśmy w NXT. W grudniu natomiast po raz pierwszy wejdę do ringu z byłym mistrzem Stanów Zjednoczonych Kevinem Owensem i już wiem, że będzie to dla mnie trudne wyzwanie”.

» Joey Ryan udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat przyszłości federacji Lucha Underground:

”Nie miałbym nic przeciwko stworzenia mojego streaku 21-0 podczas WrestleManii. Jednak aktualnie skupiam się na czwartym sezonie Lucha Underground, ponieważ chciałbym być częścią tej federacji. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli właścicieli LU”.

» Profesjonalna niezależna wrestlerka Britt Baker za pośrednictwem Instagrama opublikowała informacje dotyczącą pojawienia się jej chłopaka Adama Cole’a w najbliższą niedzielę w serialu Anthony Bourdain’s CNN series Parts Unknown: