Powrót Becky Lynch i Rondy Rousey na WrestleManii 37?, Szczegóły specjalnego odcinka WWE 205 Live, Film dokumentalny z udziałem Edge’a

» Była WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch za pośrednictwem portali społecznościowych podsyca plotki sugerujące, że powróci do ringu podczas WrestleManii 37. Wrestlerka za pośrednictwem portali społecznościowych opublikowała przypadkową wiadomość. Fani z niej wyczytali, że literki zawarte we wpisie mogą oznaczać pierwszą noc z WrestleManią 37.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Man (@beckylynchwwe)

Według zagranicznych portali oficjele WWE zastanawiali się nad przygotowaniem wielkiego segmentu z udziałem Becky Lynch i nieznanej wrestlerki, ale ten plan nie został jeszcze zatwierdzony. Na początku tygodnia dyrektor finansowy Nick Khan zauważył, że wkrótce do firmy powrócą Becky Lynch oraz Ronda Rousey.

» Najnowszy odcinek tygodniówki WWE 205 Live ma być w pełni poświęcony prezentacji najbardziej niezapomnianych konfrontacji w 205 Live Cruiserweight Division. Oficjele WWE zdecydowali o nagraniu takiego odcinka przed Ladder Matchem z WWE NXT “Takeover: Stand and Deliver” Night Two, w którym uczestniczyli Santos Escobar i Jordana Devlin. Na szali został postawiony Undisputed NXT Cruiserweight Championship. W trakcie kolejnego odcinka 205 Live obejrzymy, takie pojedynki jak:

– Cedric Alexander vs. Mustafa Ali o vacant Cruiserweight Title z WrestleManii 34,
– Tony Nese vs ówczesny Cruiserweight Champion Murphy z WrestleManii 35,
– Isaiah “Swerve” Scott vs Escobar z TakeOver 31.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź najnowszego filmu dokumentalnego w pełni poświęconego WWE Hall of Famerowi Edge’owi. W materiale zaprezentowana została droga do WrestleManii począwszy od niespodziewanego zwycięstwa na Royal Rumble. Premiera filmu dokumentalnego będzie miała miejsce dzisiaj w sieci WWE Network oraz na Peacock.